Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalok, hogyan oldjátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok, hogyan oldjátok meg a szexet amikor nem tudják rólatok otthon?

Figyelt kérdés
Sajnos, egyikőnkhöz sem tudunk felmenni 😕

2023. jan. 12. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ha nincsen itthon senki, akkor hazahozom a barátom. Nem tudják, hogy meleg vagyok, azt hiszik a haverom. Ilyenkor szoktunk játszani egymással.

19F

2023. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Mennyire fiatal? Kocsi?
2023. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Végülis azt teszitek 1-es :)
2023. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
amikor valakimél nincsenek otthon oda akkor oda felmegyünk, ha belátható időn belül nem lesz ilyen akkor úgy is felmegyünk hozzá vagy hozzám, csak akkor nagyon halkan óvatosba csináljuk kézzel egymásnak, az is több a semminél, és lehalabb kibírjuk még egy darabig amég tiszta nem lesz a terep valakinél
2023. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

megallunk valahol autóval ahol nem lathat senki (este vagy valami nagyon nagyom kies hely) és ott kézzel

Nyilvan nem olyan mint rendesen, viszont a semminél több

2023. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőbe járok én is. Mi a kocsiban oldjuk meg. Vagy ha nincs othon senki vagy nálam vagy nála. 22/F
2023. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Ugyan én csak biszex vagyok, de hatalmasat koppanna, ha kiderülne.

Csak olyan emberrel ismerkedem akinek már van kellő egzisztenciája.

2023. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!