Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincsenek fiatal dominán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek fiatal domináns fiúk mostanában?

Figyelt kérdés
Én pont a dominánsabb fiúkra bukom, de a saját korosztályomban nemigen találok ilyet (18 vagyok). Mindig csak 25 feletti domok vannak, de inkább ilyen 18 körüli fiúval próbálnám ki a dolgot. Valaki nem ismer ilyet?

2023. jan. 12. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ilyen pasijaim voltak 18 éves koromtól, szóval de van ilyen csak rossz helyen keresgélsz
2023. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es, hol találkoztál velük, vagy hogy ismerted meg őket?
2023. jan. 12. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az van hogy nagyon ritka hogy 25 éves koruk előtt megélik. Inkább slave van de az akad bőven. Én 19 évesen kezdtem de 25 voltam mikor igazán belecsaptam addig csak kis mélytorok, pofon. A BDSM kör amúgy is nagyon kicsi… szóval örülj ha találsz normálisat.
2023. jan. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is az vagyok és a haverjaim közül is sokan azok és mind 18 körül vagyunk, szóval szerintem csak rossz helyen keresel
2023. febr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

19 vagyok es dom

Irj nyugodtan

Barki irhat aki velem egykoru kb

2023. febr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!