Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Jatszadozott már valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jatszadozott már valaki haverjával?

Figyelt kérdés

Nyilván szexuális értelemben kerdezem.

Hogy történt? Milyen volt?

Volt esetleg, aki megpróbálta, de nem jött össze?

Velem nemrég történt. Ha valakit részletesen erdekelne a sztori, írjon privátot nyugodtan.



2023. jan. 22. 17:13
 1/10 budaiz ***** válasza:
100%

Nálam igy kezdődött.

Fiatal srácok voltunk és osztálytársammal történt. Kinek milyen a farka megfogtuk egymásét aztán kézzel izgattuk egymást. Párszor még csináltuk de haverom kiszállt a dologbol.

Nekem nagy élmény volt. Érdeklődésem ebben az irányban maradt.

2023. jan. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is nemrég sikerült bevonnom egy haveromat ilyesmibe. Volt egy tervem ezzel kapcsolatban a haverommal és nagy szerencsére összejött. Egy összeméréssel indult, hogy melyikünké a nagyobb. Ez persze már eleve azzal járt, hogy felállva látjuk egymásét. Aztán a mérés persze (szándékos) csalásba fulladt. Igyekeztünk nagyobbnak mérni a valóságnál. Ekkor jöttem azzal, hogy inkább mérjük meg egymásnak. Ehhez viszont muszáj volt kézbe venni egymás felálló farkát. Ezt pedig sikerült elvinni egymásnak kiverésbe. Abban volt a nagy mázlim, hogy minden javaslatomba azonnal beleegyezett. A végén azt mondta, neki is nagyon tetszett. Nemrég kérdeztem, volna-e kedve megint egymásnak kiverni és simán igent mondott :))
2023. jan. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem fordítva volt, a haverom akart játszadozni az enyémmel. Megéreztem a szándékát, és mivel nekem is volt kedvem hozzá, igyekeztem minél pozitívabban reagálni a kezdeményezéseire. Amikor megtörtént a "játszadozás" az persze kölcsönös fogdosás volt, csak ő volt a bátrabb kettőnk közül, ő volt kezdeményező fél. Azóta már több ilyen "játszadozásunk", vagyis egymásnak kiverésünk is volt. És sokkal jobb érzés mint magamnak!!
2023. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt par alkalom igen. Az elsonel unokateso akart ravenni erre, sikerrel jart, vegul kivertuk egymasnak. Ezutan tudtam, hogy jo dolog, igyekeztem tobb havert ravenni hasonlo jatekokra. Nem mindenki volt nyitott ra viszont akik igen azokkal volt par kellemes alkalom. Volt kivel vegul rendszeres lett. Most 33 F.

Sracok akik irtok itt hany evesen tortentek ezek?

2023. jan. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig jó lett volna biztos.
2023. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Én írtam priviben. Nem kaptam választ
2023. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj 6-os. Én se kaptam!
2023. jan. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem aggódom, csak az ilyenek csökkentik az oldal hitelét..
2023. jan. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Majd egyszer válaszolni fogok mindenkinek, de nem érek rá minden napomat itt tölteni...
2023. jan. 26. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerubb lenne itt valaszolni igy mindenki latna, nem kellene egyenkent elmondani priviben.
2023. jan. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!