Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a Legrosszabb élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a Legrosszabb élményetek fiúként fiúval?

Figyelt kérdés

Az eset hány évesen történt és mi? Hogy reagáltál utána? És a partnered?

Nekem volt most egy nagyon rossz élményem. Emiatt is a kérdés.


2023. jan. 24. 08:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

17 éves voltam és rám írt egy pasi. Pénzt ajánlott. Sokáig nemet mondtam, de aztán egyszer leírta, hogy mennyit adna. Azt mondtam annyit végülis lehet megérne. Csak egy orálról volt szó. A csávó viszont úgy megdugta a torkom, hogy az elképesztő. Sírtam közbe. Kérdezte abba hagyjuk-e de úgy voltam vele, hogy ha már ott vagyok kell a pénz, meg mindjárt úgy is elélvez. 45 percen át dugta a torkomat. Nagyon felkavaró emlék volt. Borzasztóan éreztem magamat utána. De ezt megfejelte a viselkedése. A pénzt csak úgy ledobta elém és mondta, hogy egész ügyes vagyok ahhoz képest, hogy állítólag kezdő vagyok. Életem 4. partnere volt. Hazafelé is zokogtam plusz folyton öklendeztem mert jött a spermája szaga az orromba. Nagyon megviselt. Aztán ezt elmeséltem egyszer kb 2 évre rá egy csávónak aki normális volt. Megértő, kedves, stb. Aztán a talin konkrétan ugyanúgy elkezdte a torkom dugni és rányomni a fejem. Aztán ezen kiakadtam és ott hagytam. Persze írta, hogy sajnálja, stb de nagyon nagyon csalódott voltam. Hát ez a 2 story az emlékeim legrosszabbja.


Bár volt mosatlan farkú (túrós) srác is randin velem. Persze nem kaptam be neki.


Aztán volt olyan hogy a csávó lakásán kiderült volna egy haverja és azt is be kéne venni. Nem mentem bele de megijedtem eléggé hogy most mi lesz.

2023. jan. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
2es! Én ezt heteroként olvastam és ez nagyon szomorú. Egy kemény jobbost megérdemelt volna mind a kettő.
2023. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát a pénz már ilyen. Azt gondolja mindenki ha fizet bármit tehet. Ez a kockázat sőt rosszabb is van abban ha pénzért szexel valaki.


Nekem a legrosszabb találkozóm kb 18 évesen volt. Már 4x találkoztam egy fiúval, ezúttal náluk. Azonban hazajött a mostoha tesója. Ránk nyitott. Ezután kb meg akart verni úgy rohantam el hogy nehogy sőt ott felejtettem a telefonomat. Otthon azt hazudtam ellopták, de rettegtem, hisz abban voltak telefonszámok, stb. Ez még nem okos telefon volt így bárki látta mi van benne. Még aznap a fiú rámírt, hogy többé nem találkozhatunk. Kértem, hogy a telefonom valahogy adja vissza, de nem reagált. Aztán kb 2-3 hét múlva írt mailt más címről. A mostohatesója aznap megverte majd mondván elveszi a kedvét megerőszakolta meg mást is mesélt de inkább nem teregetem ki mit kellett tennie. De nagyon megalázó dolgokat kért tőle többször is. Akkoriban ez nagyon felkavart mert úgy éreztem hogy hibás vagyok és ott kellett volna maradjak megvédeni, mert ketten többek vagyunk. De féltem. Akart találkozni újra és kérdezte mikor lehetne de féltem, hogy követi és engem is megver vagy lebuktat otthon vagy baj lesz. Vagy hogy nem is ő ír hanem a mostohatesója. Szóval sose láttam újra a fiút. Azonban azóta is ha megyek valaki lakására megkérdezem nem jöhet-e valaki haza, stb. Igaz már jó sok év eltelt azóta, de ez nagyon megmaradt. Egyszer próbáltam újra megtalálni őt, de egyik e-mailcím se élt már. Nagyon remélem, hogy jó élete lett.

2023. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

2016-ban volt az ediggi legdurvább emlékem. Élőben egy vén ... fogadott a megállóban ahol a találkozót beszéltük. Azt mondta a haverom akivel beszéltem őt küldte, hogy elvigyen. Persze ezt a "haver" pont előtte 1 perccel leírta, de eléggé átlátszó volt a jelenet, hogy rá 20másodpercre szólít meg a pasi. Leszálltam, írtam, hogy itt vagyok és ekkor írta és jelent meg a pasi. Tuti ő küldte. De nem akartam elhinni, hogy átvertek elindultam a pasival. A haver egy 19 éves fiú volt. Én voltam 18.

Ez a bizonyos pasi egy kihalt rész felé vitt, na ekkor kezdtem gyanakodni. Már egy erdőben jártunk.

Aztán egyszer csak mondtam, hogy nem megyek tovább mert nem ír vissza a haverom se és gyanús nekem. Ekkor mondta, hogy ráír. Hát milyen érdekes pont ekkor olvasta a srác is amit írok.. Írt, hogy nyugi ő az és menjek a pasival mert ő odavisz. Csak hát ezzel egyidőben pötyögött a pali is. Így mondtam, hogy köszi én hazamentem majd ha akar valamit a haverom kijön értem a megállóba. Ekkor a pasi utánam nyúlt és mondta, hogy jaj ne menjek el, bízzak benne. Mondtam, hogy hagyjon. Erre megzsarolt, hogy ha nem akarom, hogy a képek amit küldtem Petinek eljussanak a barátaimhoz akkor most azt csinálom amit mond. Kérdeztem, hogy mire gondolt? Erre elkezdte kigombolni a nadrágját és elővette a farkát. És azt mondta, hogy kezdetnek arra hogy le... Nos döntöttem. Elkezdtem rohanni. Ő utánam. Nem ért el. Írt üzeneteket, de letiltottam. Másik profilról is jöttek üzenetek. Mondtam neki, hogy feljelentem. Ekkor a hangnem is megváltozott. Akkoriban nagyon gyanakvó voltam utána sokáig az ismerkedéseknél. Ma is, de azért akkor ez nagyon mélyen érintett, hisz nem tudtam mi fog történni később a képeimmel, videókkal, amiket küldtem. De aztán úgy voltam vele, hogy csak nem akar gondot hisz ha felteszi azért feljelenthetem és azért büntetést szabnak ki neki. Igaz ettől még égek rendesen de attól még nem marad következmény nélkül. Plusz nem tudta az igazi nevemet mert a profilom szerencsére kamu profil volt amit a meleg ismerkedésre regeltem anno. Ami szomorú, hogy én ugyanígy megkaptam egy fiú videóit képeit bőven. Azaz mások képét használta ezek szerint. Lehet az enyémet is bár én elég rendesen megijesztettem hiszen rákerestem a jogi fogalmakra, mindenre és írtam neki ezeket. Egyszer csak tiltott meg törölte a profilokat amiken beszéltünk. Szóval betojhatott, mert a profilok láthatóan 2-3 évesek voltak legalább és aktívak. Ami persze azért is szomorú mert sok áldozat lehetett. Más profilokról is ellenőriztem (anyuékról, igazi profilról, legjobb barátoméról) és mind törölve lett. Arra sajna nem emlékszem mi volt az ok amit írt, hogy mi miatt kell ez a pasi kísérjen. De az akkor úgy kb belefért volna arra emlékszem.

2023. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Élőben nem állt fel a farkam. 20 évesen. A csávó pedig nagyon bejött. Egy álom volt. Hála égnek volt 2. találkozó és ott már minden rendben volt. Csak nagyon fáradt voltam. 12 óra munka után találkoztunk és hát így hatott. De akkor is ijesztő volt ez 21 évesen.
2023. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
14 voltam és kanos! Az egyetlen pasi aki a környéken lakott ez a pali volt. Belementem a taliba. Azonban szörnyű volt konkrétan orál közben elhánytam magamat. A pasi kövér volt és unodrító. Ezután gondoltam biztos itt a vége hisz lehánytam. De mondta, hogy ha már jobban vagyok folytassuk de hogy ne legyen hányingerem legyen máshogy és berakta nekem. Azaz dugni kezdett. Ahogy elélvezett idegesítő és gáz hangokat adott. Borzalmas volt. Életemben nem utáltam annyira magam mint utána. Közben csókolgatott smárolt. Fúj most is eszembe jutnak képek, szagok. Undorító volt. Ennek ellenére még 2x találkoztam vele ugyanis azt mondta csak az első rossz emlék mindig. Azt hittem igaz. A másodikon már csak dugás volt. Azt se élveztem az is fájt. Utólag már tudom kellett volna hogy tágítson, sikosító, stb. Nem így volt. A 3. találkozón leszopott ő mielőtt megdutott. Azt nagyon élveztem hogy szop de mégis undorodtam de mikor csukva volt a szemem jó volt. Aztán miután újra fájt a dugás eldöntöttem soha többet. Letöröltem magam meg tiltottam, stb. Undorító élmény volt és utólag megkeresném hogy kiosszam de igazándiból felesleges. Na ez a legrosszabb emlékem.
2023. jan. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%

Miután el élveztem, spermámmal a szájában smárolt volna velem

Én öklendetem majdnem lehánytam.

2023. jan. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok ilyen sztorit hallottam,mint amit a 6-os írt.

De a kanosságon lehet uralkodni.Ha viszont nem tud valaki, akkor számoljon azzal,hogy ilyen undorító, vagy kövér,vagy öreg fogja magáévá tenni.

Nem indok,hogy az egyetlen pasi a környéken.


Engem azért is bosszant az ilyen,mert nem értem a tyúkeszemmel,hogy miért találkozik valaki többször is azzal,akivel nem jó,vagy aki neki undorító ?

Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez...

2023. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Eszem megáll, ezeket olvasva! Normális srác vagyok, de majdnem mindenki törli magát, hazudik, nem találkozik velem. Ezek a szerencsétlenek meg . . . Áhhh, ilyenkor van elegem az egészből!!!!
2023. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!