Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfi vagyok és nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfi vagyok és nem akarok egyéjszakás kalandokat, találhatok így párt?

Figyelt kérdés
Most már azt érzem, mindenki csak a könnyebb utat választja, hazamennek valakivel és ennyi. Nem akarnak elköteleződést, és kinéznek, ha te ebben nem veszel részt. Aggódok, hogy sosem lesz olyan kapcsolatom, ahol a hűség és az érzelmek is fontosak.

2023. jan. 27. 15:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Inkább csajozz.
2023. jan. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Meleg férfi vagyok,teljesen hasonló mentalitással és akár én is kérdezhettem volna.De azt hiszem, sokan vagyunk ezzel így.

Hűség és érzelem,lassan kezd perverzió számba menni,sajnos:(

2023. jan. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

Én is csatlakozni tudok, fiatal meleg srác vagyok, és az ismerkedéseimet nem az erotikán és a szexuális együttléteken keresztül szeretném indítani, úgy isten igazából örülnék ha akadna valaki, akit meg lehetne ismerni, normálisan.


Az értékrend, a gondolkodás és a tiszta világlátás + romantika és hűség nálam is kulcsszavak:)


Szívesen ismerkedem, aki úgy gondolja, hogy a fenti érdekes lehet számára.;)

2023. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül.

Csak lenne a környékemen is hasonló.

2023. jan. 27. 16:47
 5/22 anonim ***** válasza:
31%

Akkor

Igyál jobban jársz barátom.

2023. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%

4éven keresztül én is így álmodoztam, válogattam.

Utána el kellet fogadnom, felébrednem hogy a világ nem úgy forog ahogy én akarom.

Majd Késöbb Alkalmiból lett kapcsolatom.

2023. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
En sem egy alkalmira szeretnem felfuzni a majdani komoly kapcsolatom. Marmint en regimodi/konzervativ/begyoposodott vagyok - vagy mindenki helyettesitse be kedvere amivel szeretne - es hiszek a kommunikacio varazsaban. Hiszem, hogy valakivel az a/p kerdeskoron is tul lehet jutni es lehet tobbszorosen osszetett mondatokat/eszmeket csereberelni, hiszem a klasszikus ertelembe vett randit, hogy az meg letezik es mukodik. Ha csak ugy megy, hogy egybol lepedoakrobatika, merthogy idezem “ki kell probalni, hogy az agyban passzolunk e” akkor koszonom szepen, de inkabb dogoljek meg 6 macskaval angyalka horgolas kozepette.
2023. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Valahogy én is így vagyok ezzel. Csak néha elkeserítő belegondolni, hogy mennyivel nehezebb így. De csak jönnie kell majd valakinek.

Fő a pozitivitás. :)

2023. jan. 27. 20:23
 9/22 anonim ***** válasza:
Ajj es te hany evesen aggodsz? (Ket ujjamat osszefontam most, remenykedve, hogy idosebb vagy, eleg lelekolo lenne, ha 18 evesen aggodnal mar ezen, en meg itt vagyok a huszon eveimmel😂 hetes voltam
2023. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Na talán még vannak itt normális emberek is. 😇
2023. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!