Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen èrzès análdugòt használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen èrzès análdugòt használni napközben? Izgalmas ? Prosztatát izgatja?Orgazmus lehet tőle? 22f

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmas lehet igen, de elélvezni nem fogsz tőle, ha hosszabb fajtát használsz akkor érheti a prosztatát.
2023. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
23%

Milyen az analdugo?

Hogy kell használni

2023. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2es a popsilukba dugod és tágitja zároizmot mielött ráülsz a farokra
2023. febr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
már megint popsiluk... az seggluk férfiakról beszélünk könyörgöm...
2023. febr. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szuper jó és izgalmas, de elélvezni nem lehet tőle. Éppenhogy izgatja a prosztatát is járás, futás közben. De ettől függetlenül nagyon kellemes érzés hordani akár egész napra is, én nagyon szeretem. Pont ez benne a jó hogy egész nap érzed és felhúzva tart, és alig várod hogy nap végén rásegíts a farkadra és elélvezz.
2023. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő mérettel nincs gond én többnyire hétvégén használom.
2023. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Spontán elélvezni nem fogsz tőle. De én is használom anális izgatásra. Ha bent van sokkal nagyobbat tudok élvezni recskázás közben.

Egész nap nekem még nem volt bent.

2023. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!