Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Legjobb helyek Budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb helyek Budapesten alkalmira?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy alkalmit szervezni, de nem tudunk egyikünkhöz sem felmenni, nem megoldaható. Tudtok olyan helyet Budapesten, ahol meg lehetne oldani? Gondoltunk a nyilvános mosdókra a nem annyira népszerű plázákban, vagy olyan helyeken ahol nincsenek sokan, de ott nem lenne annyira kényelmes az anál, max az orál. Tudtok segíteni?

2023. febr. 6. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik hotel szoba, igaz fizetni kell érte.
2023. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Google: búvóhely + kerület ahova menni akartok és máris kiad egy rakás találatot. Most komolyan egy retyóban akartok dugni?
2023. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én még mosdóba sem megyek el ilyen helyeken, max. ha sürgős, nemhogy még dugjak is… 😂
2023. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1# fizetni nem nagyon tudunk, de azért köszi

2# tiszta hülye vagyok am h erre nem gondoltam, köszii

3# igen, ezért írtam ki a kérdést mert nem akartunk a mosdóban dugni, és más ötletünk nem volt

2023. febr. 6. 22:50
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
En wc be voltam 10 eve. Rendőrök jöttek be , nyilvanos helyen közbotranyokozas volt a vád, orakig vacakoltak. Egyszer wc be ugy megrugtak alig tudtam jarni. Hegedűs Gyula utca sex shop cabin bérlés. Javaslom.
2023. febr. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A meleg szaunákat pont erre találták ki. Igaz, azért fizetni kell, de legalább nem lepukkant klotyóba mentek.
2023. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szauna69, Magnum. Nem drágák, ha ennyit sem tudsz kifizetni a szexért, akkor marad a kézimunka.
2023. febr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kökiben parkolóhàz, ott vannak helyek ahol jól el lehet bújni,és senki se jár arra
2023. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Helo!


Eropolison vagy Goldengate-en bármikro találhatsz akár több embert is egy nap, sokan úgy vannak, hogy semmi duma, felesleges körök, csak a lényeg, odamész hozzá és mehet is.

2023. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hello!


Ezeket az oldalakat a 60+os korosztályon kívül senki sem használja!

2023. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!