Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegeknél mi az abszolút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél mi az abszolút kizáró ok ,ha párkapcsolatra ismerkednek?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok,ami már esetleg levelezés útján lejön,és a személyes találkozást már kizárja, vagy kétségessé teszi.

Tényleg csak olyan válaszoljon,aki nem alkalmit keres, köszönöm !


2023. febr. 11. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a túl feminim viselkedésés nyilván van még de elsőre ez jutott eszembe.
2023. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
szintén+túlfűtött szexuális utalások+nagyon eltérő világnézet
2023. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kiegészíteném azzal,hogy mit ért sokatok férfias kinézeten ?Mert van egyfajta , ami rendszeresen "elvárás": szőr, arcszőrzet,zömök test,aputest..Ez most a menő?
2023. febr. 11. 11:11
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A kinézet sokadrangú egy párkapcsolatban. A kisugárzás, viselkedés számít. Nálam az ne legyen túlzottan feminin.
2023. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 steven95 ***** válasza:
73%

Nehéz megmondani, apró jelek, mindig más és más árulja el miért nem kéne találkoznunk:


#Titkolja. Nyílt, de "nem híreszteli, reklámozza". Szintén "heterós viselkedésűt" keres. "Nem vagyok olyan mint a többi b*zi".


#Szextéma előjön. Kapcsolatot és szexet keres. Kapcsolatot keres, de "semmi jónak nem elrontója, de jó lenne már valami komoly...". Fontos a szex ne tagadjuk, és minek "elvesztegetni" hónapokat a másikra.


#Hamis. Miattam "javult meg" és akar komolyat. Mást mond mint a profilja sugall. Figyelmen kívül hagyja a feltételeket amit szabtam, ill. kiskaput keres, elvitat, nyomul.


#Indokolatlan rajongás, pozitív érzelmek az irányomba, instant szerelem. Az őt érő eufória a "kölcsönös" vonzódás biztosítéka, engem meg sem kell már kérdezni vagy képet küldenie.


#Kevés részletet akar tisztázni ill. nem törekszik rá, feltételezésekkel él - ezt számon is kéri. Saját szabályait kényszeríti a másikra.


Írásban, tali előtt ezek nálam mind hatalmas problémák amibe beleütközöm.

2023. febr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Szedett szemöldök.

De volt pasim aki nem szedte miután megismerkedtünk-legalábbis nem volt feltünő.

2023. febr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Pesszimizmus és állandó panaszkodás. Az energiavámpírok lelkileg megnyomorítják az embert.
2023. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Totál más világnézet, makacs, konok, nem figyel a másik véleményére vagy érveire. Én nem vagyok vallásos, nem zavar ha más az, de nem szoktam jól viselni ha ezt megpróbálja valaki rámerőltetni.

Hiperaktív, folyton kimozdulni akaró típus, illetve az, ha túlságosan nyílt, mindent mindenkivel megosztó alak, mivel én elég visszafogottnak tartom magam, hasonlót is keresnék.

Selypítő, túlzottan nőies típus mind viselkedésében, mind öltözködésében.

És nem azt mondom, hogy kétdiplomás legyen minimum, de az átlagélethez kellő ész és talpraesettség hiánya nálam elég hibapont. Ha kapcsolatban lennék.

2023. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
3-as kérdésre annyit tudok írni hogy nekem személy szerint akkor férfias a kinézete egy pasinak ha van egy pici arcszőrzete,vagy borosta.A testszőrzet nem feltétlen,igaz szeretem ha van de nem őserdő.az aputest határozottan nem a férfiasság jele nálam.az átlagos vagy sportos igen,de nem a túlgyúrt.és ami talán nem kinézet de szerintem férfias az a rosszcsontság......
2023. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Ne legyen vallási fanatikus, ne legyen díszbųzi, a smink, körömlakk, meg női formára szedett szemöldök nálam nagyon red flag. A szemöldökét leszámítva nekem mindegy hogy néz ki, szőrös-e vagy sem, ragyás, korpás stb engem nem izgat. A személyisége legyen megfelelő,legyen nyitott új dolgokra, bízzon bennnem, ne féljen kiélni a perverzióit-már ha van- legyen egy kicsit bolond, mint én.
2023. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!