Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy transznemű leszbikus lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy transznemű leszbikus lány aki nincs átműttetve, illetve egy transznemű meleg srác aki szintén nincs átműttetve, "használják a nemiszerveiket" amikor szexuális kapcsolatot létesítenek, vagy csak "adnak" a másik félnek? Lent elmagyarázom jobban.

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, (mert volt szerencsém ilyen helyzetben lévő személlyel ismerkedni, és azóta sem találtam választ), hogy egy leszbikus transz lány használja a péniszét? Vagy egy meleg transz srác engedi a hüvelybe való behatolást, vagy irtózik tőle a párja, vagy esetleg saját maga?


Minden tisztelettel teszem fel eme kissé indiszkrét kérdést felétek, hisz ki tudja, kihez sodor majd az élet. :)


Megfogott ez a gondolat, mert zavart, hogy nem tudom a választ, remélem itt tudtok segíteni :)

19/L



2023. febr. 16. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Aztaku.rva, de örülök, hogy csak egy egyszerű meleg férfi vagyok. A kérdés felénél már azt sem tudtam, hogy ki, hova, merre, mit...
2023. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Transznemű nő vagyok, de még soha életemben nem használtam. Rendkívül erős diszfóriám van felőle, és már a gondolat is szörnyen rosszul esik.
2023. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Van aki használja, van aki nem. Van aki azt mondja, hogy nem használja, mert fél, hogy megkérdőjelezik majd a transzszexualitását, de mégis használja. Van akinek tényleg annyira erős a diszfóriája, hogy nem lenne képes használni, és van aki fél használni, mert bemagyarázták neki, hogy akkor nem is igazi transzszexuális.

Én behatolásra sosem használtam, ez valahogy egy olyan határ, amit nem tudok átlépni, de érintés (akár orálisan) nekem nem gond.

2023. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Hú ez tényleg elég zavaros, hogy kinek milyen van és minek érzi magát. Egyszerűsítsd le, ha hömpörője van akkor pasi, ha p.ncija akkor meg nő. Ennek megfelelően rakd össze a dolgokat.
2023. febr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Ha még egyszer ebbe a testbe születnék, transzleszbikus lány lennék és bizony használnám...

45/F

2023. febr. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
A leszbik is használnak műtagot🤷🏼‍♂️
2023. febr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
2023. febr. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Transznemű leszbikus nő vagyok és nincs ezzel kapcsolatos diszfóriám, szóval a részemről rendben van a behatolásos szex, ha a párom is szeretné. De vannak olyan transznemű emberek, akik erős diszfóriát éreznek és a nemi megerősítő műtétig a részükről teljesen kizárt. Nem tudom, hogy a szexuális orientációnak ehhez mennyi köze van.
2023. febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
#8-as lehet veled privátban esetleg beszélgetni?
2023. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#9: Az igazat megvallva egyre kevésbé örülök a privátoknak, mert csak "kíváncsi", de valójában szexéhes, fetisiszta pasik találnak meg.
2023. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!