Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy meleg lelkileg bántást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy meleg lelkileg bántást kap egy biszextől,vagy heterótól,akkor miért olyantól vár megoldást,aki nem tehet erről?

Figyelt kérdés

Ismerkednék, komolyabb céllal. Sajnos egy hónap alatt a második meleg férfi,aki hasonló szituban van,mint a kérdésben írtam.

Biszex férfiakkal voltak haverságban,akik ráadásul kihasználták őket,de ezek ennek ellenére megszerették a férfiakat és most kínlódnak.

Ugye a bi férfi nem akart kapcsolatot,mert volt család,gyerek.És elhajtották a melegeket.

Mind a két meleg lelkileg padlón van,kínlódik,a talin szinte végig a biszexekről beszéltek,stb.És az is hasonló,hogy azt hiszik,majd ha kapcsolatba lesznek meleggel,az mindent megold egy csapásra.

Nem lett folytatás egyiknél sem,és ezt sértetten vették tudomásul.Viszont azt nem lehet senkitől elvárni,hogy mások által okozott lelki gondokat majd mi oldunk meg,vigasztalunk.

Képtelenség más árnyékában élni,főleg ismerkedni.


Hallottam már hasonló sztorikat,de most tapasztalhattam is.Nem hittem volna, hogy ennyi családos férfi szórakozik a melegekkel,testileg,lelkileg.


2023. febr. 25. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a megoldást várják, csak jó panaszkodni. Viszont meg kellene tanulni a helyén kezelni ezeket a dolgokat, mert így egyik fél sem jut előbbre. Nekem is okozott csalódást biszex srác, elég rossz volt utána, de ha valakivel elkezdünk ismerkedni, akkor nem azt kell felhánytorgatni, hanem a jelenre koncentrálni.
2023. febr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én koncentrálnék a jelenre,a jövőre -de ha a másik fél a múlton rágódik,láthatólag nem lépett túl a családos férfin,akkor mit tehetek.Mit?

Magamnak nem csinálok plusz problémát,éppen elég ami társkeresés címén megy a melegeknél...

2023. febr. 25. 06:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a másik félre értettem, nem rád :) világos, hogy te mit szeretnél.
2023. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy népszerű leszek ezzel az állásponttal, de azzal lehet szórakozni, aki hagyja.


Azért annak vannak jelei már a kezdetekkor, ha valaki szórakozik. Például apró füllentések (amit észre lehet venni), játszmázások (amit dettó észre lehet venni). Ez a tudatosságról és az éberségről szól. Nem mondom, hogy 100%-ban, de a nekem mondott hazugságok zömét észreveszem, a játszmákat pedig teljesen ki tudom szűrni, nem megyek bele játszmákba. Ez nyilván egy viszonylag nehéz megközelíthetőséget ad, mégpedig abban az értelemben, hogy könnyű eljátszani a bizalmam, és az nem is jön vissza - nem követem el kétszer ugyanazt a hibát. Tehát én azt mondom, itt (is) a hazugságokra és a játszmákra érdemes figyelni, és ha ezt a minimális erőfeszítést beleteszi az ember a kapcsolatai kiépítésébe akár párkeresési, akár egyéb területeken, az magasan megtérül.

Lehet, hogy nincs senkim, de elmondhatom, hogy szellemileg, lelkileg, testileg, anyagilag független, saját magamért, a tetteimért, érzéseimért, gondolataimért felelősséget vállalni kész ember vagyok és nem vagyok senki játékszere.


22/p

2023. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki nincs túl egy korábbi pasin, nem érdemes foglalkozni.
2023. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!