Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha a harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a harmadik randin sem volt csók, csak hosszas beszélgetés, akkor ebből már csak egy jó barátság lehet, maradhat?

Figyelt kérdés

Srác 31, én pedig 28 éves vagyok. Ma volt a harmadik randink. Sétáltunk egy jót, majd beültünk egy kávézóba beszélgetni pár órát. A srác nem nagyon ehet kb semmit, csak amit ő készít el magának, alkoholt nem iszik, így vele a teázás az egyedüli opció.


Utána is sétáltunk még egy másfél órát, majd nagy ölelkezés után mindenki ment haza.


Neki amúgy érdekes a lakhatási helyzete. Alapvetően pénzügyi okok miatt az exénél lakik, amit az első alkalommal elmondott, ugyanakkor holnap is lakás nézőbe megy, saját lakást szeretne venni magának. Így jóformán csak hozzám tudna feljönni.


A helyzetet az is nehezíti, hogy ő aktív. Én alapból side vagyok, voltam aktív szerepben, passzívban még soha. Kicsit viszont azt érzem, hiába ő az idősebb, tapasztaltabb, valahogy mégis mintha félénk lenne. Mindketten komolyra vágyunk, szerintem egyikőnk sem akarja ezt elsietni.


Mit javasoltok?



2023. márc. 25. 01:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem azt kell magadban eldöntened,hogy tetszik-e igazán a srác. Ha azt érzed hiányzik pár nap elteltével, vagy nagyon sokat gondolsz rá, akkor érdemes lehet kicsit felpörgetni a talikat. Mondjuk ha van közös együttes akit szerettek,elmenni valami koncertre együtt, vagy állatkertbe, buliba ha olyan beállítottságúak vagytok. Akár kifejezetten meleg bárba. Ha azt érzed, érte megérné megpróbálni a komolyabb kapcsolatot, szerintem ez beválhat hogy minél több helyre mentek együtt. Ha pedig azt látod, hogy nem igazán lelkesedik semmi iránt, és te vagy az egyetlen aki harcol,akkor meg érdemes elengedni.

Én ezt gondolom.

2023. márc. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ha 3 randi alatt semmi nem történt, már nem is fog. Én az ilyet 1 randi után elengedem... És nem dugásról beszélek, hanem legalább egy csókról, hogy érezzem, hogy a másik többet akar baráti valaminél.
2023. márc. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1) ezzel a gondolattal en is kuzdok. Mert par honappal korabban volt egy srac, akibe nagyon gyorsan beleszerettem, es a harmadik randin mar csokoloztunk es nala is aludtam. Ezzel a sráccal kicsit el vagyok bizonytalanodva. Mert o altalaban o az aki talalkozni akar velem, ugyanakkor nem érzem a reszerol a kozeledest annyira. Persze lehet csak azert mert shy. Viszont ha meg en "raindulnek" lehet o ijedne meg, hogy akkor most mit is akarok tole? Az elozo srachoz keoest ez egy nagyon ertelmes, muvelt srac, aki most fejezi be a phd-jat. Ugyanakkor tartok tole h ebben a tempoban a kovetkezo randinkon is csak max olelkezes lenne a vegen.


De ha mas nem is lesz ebbol, baratkent szerintem jol kijovunk mar most.

2023. márc. 25. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Vannak még olyan emberek, akiknek fontos a másik személyiség megismerése mielőtt ágyba menne.
2023. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 4-es írja.

Ha kapcsolatot szeretne valaki, akkor ne egy testbe szeressen bele,mert az csak max megkívánás.

Ismerje meg az embert,lelkileg, érzésileg és akkor közelebb van a céljához.

És hidd el Kérdező,így több csalódást elkerülnél,mint ha elsőre forró éjszaka lenne a befejezés.

Udvaroltam már úgy srácnak,hogy másfél hónap után éreztük azt,ketten, hogy elértük az érzések olyan szintjét,hogy szeretkezzünk.Így történt és ez volt életem eddigi legszebb ,igaz már véget ért, kapcsolata.

Ha ismerkednék, nekem nagyon nem az lenne a cél,hogy cél az ágy elsőre. Tudom, lökött, konzervatív vagyok,akit ki kell röhögni.De nem baj...

2023. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5: pacsi!
2023. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon cukeeeee. Ajánld fel neki, hogy velemész lakást nézni, tutira komolyat keres, mint te. Amúgymeg te is próbálkozhatsz, pl. egy csók elbúcsúzáskor.
2023. márc. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ami zavar az egesz szituban, hogy erzelmileg meg erosen kotodok egy masik srachoz, akivel a koztunk levo tavolsag-Berlin-Budapest-miatt nem lett kapcsolat es a baratsagunk es hat olyan amilyen. Neha irunk az egymasnak, erdeklodunk a hogylete felol. O valszeg mar semmit nem akar, vagy csak zavarja ot ez a szituacio (neha o is ram ir, erdeklodik, kuld kepet) de en hulye, ha lenne egy kicsi eselye is h vele osszejohessek megint, lehet megprobalnam. Emiatt is nehez ez a szitu. Bar egyebkent meseltem az "uj sracnak" rola, azert azt nem fejtettem ki, hogy erzelmileg en meg vonzodom az elozohoz.
2023. márc. 26. 13:24
 9/11 mike282 válasza:
Bármi lehet belőle.. ez csak azt mutatja szerintem, hogy többre értékel mint egy alkalmi szex.. de ezt meg kell vele beszélned persze
2023. márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
4.alkalommal is csak kellemes seta, hosszas beszelgetes volt. Most ket hetig mindketten mashol leszunk, de rogton irt a randi utan h nagyon orult a talinak es mar varja a kovetkezot.
2023. márc. 30. 17:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!