Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy sikerül egy kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerül egy kapcsolatban eldöntened, hogy melyikőtök a domináns?

Figyelt kérdés

Aktív vagyok, dominak érzem magam, de vannak olyan szituk, amikor egyszerűen kicsúszik a kezem közül az irányítás. Van, hogy a párom dominál és erősebben, mint én.

Akkor fordul elő, ha van 1-1 rossz napom és kidőltem, feladtam aznapra, akkor elkezd irányítani a párom elég keményen.

Ti hogy élitek ezt meg? Milyen érzések zajlódnak le bennetek, ha átveszik egy cseppet az irányítást?



2023. ápr. 8. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyom, hogy ő legyen a domináns, amíg az van, amit én akarok.
2023. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség függő, és nem eldöntőés kérdése. Nekem a szexpartnerem 12 évvel fiatalabb mint én, ő az aktív, és a domináns, én pedig full passzív vagyok. Nálla is van ritkán olyan hogy nem tud döntést hozni, ilyenkor óvatosan, felvetel neki egy megoldást, de vigyázok arra hogy mégis úgy érezze hogy ezt a döntést ő hozta meg.
2023. ápr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bármilyen összefüggés van a szexuális preferenciák és a mindennapi életben viselt magatartás között. Én fullpasszív vagyok, és emellett határozott, erélyes a magatartásom, nem hagyom magamat átverni, manipulálni pláne nem. Irányítani pedig végképp nem hagyom magam. Meggyőzhető vagyok észérvek mentén abszolút, viszont előbb döglök meg, minthogy valamit azért csináljak másképp, mint akarok, mert más azt mondta. Ha jobban ért hozzá a másik, vagy nem, de észérvekkel meggyőz, akkor persze teljesen nyitott vagyok a változtatásra.


Na mindegy, csak arra akarok kilyukadni, hogy nem baj az, ha nem te irányítasz mindig. :) Nyilván ez csak addig a pontig érvényes, amíg te magad döntesz a csak téged érintő dolgokról.


22/p

2023. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Nincs is annál jobb, amikor gyereknek nézzük a másikat...

2023. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye?! :D
2023. ápr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es: igen, valami hasonló merül fel mindig köztünk.
2023. ápr. 9. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

A letöbb alaklommal, nincsen túl sok beleszólásom csak csinálom amit mond.

Egyszer előfordult, hogy valamikor az éjszaka, már csak arra keltem fel hogy farka bennem van. Kicsit mérges voltam, hogy ezért felkeltett, de ha már elkezdte akkor fejezze is be. Néha előfordulnak ilyen váratlan dolgok.

2023. ápr. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!