Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szép hangú fiúkkal hogy lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép hangú fiúkkal hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek milyen a szép hang. Múltkor beszéltem egy sráccal uszodában, neki nagyon tetszett, tiszta, mélyebb tónusú hangja volt.
2023. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kórusban.
2023. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess fiúkkal minél többet és találsz majd neked tetsző hangú srácokat.
2023. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése, mi a szép hang. Egyszer randiztam egy fiúval, vagyis csak egy rövid találkozó volt. Utána írta, hogy nem akarja folytatni, mert irritálja a hangom... Aztán video chatban beszélgettem jó pár fiúval, és 99%-a imádta a hangom, hogy milyen szexi, izgató, lágy, nyugtató. Mondjuk a legtöbb hetero volt 😅 na szóval a lényeg a lényeg, nekem lányos hangom van. Valakit ez zavar, mert a fiús hangot szereti, valakinek pedig pont ez tetszik.
2023. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wiener Sängerknaben
2023. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hang teljesen egyén függő. Az enyém mindig dícsérik. Volt hogy külön ezt megjegyezte valaki. Több ilyen is volt.
2023. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!