Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Külföldön élő expat vagyok, aki két hónapja van túl egy fájdalmas szakításon. Azóta itt kint elkezdtem randizni egy külföldi sráccal, akivel volt már 4 randink, de mindketten bizonytalanok vagyunk valamilyen okból,ő most jelenkeg az exétől van költöző félben, én meg bizknytalan vagyok, hogy tényleg akarom-e ezt. De kellemes vele az együtt töltött idő, szóval akarok ennek esélyt adni.


A hosszú hétvégén Pesten voltam és hát felcsábultam a Tinderre, ahol egy exemhez nagyon hasonló csávóra bukkantam. Beszélgettünk, lett bennem is egyfajta fellángolás, majd a hét elején taliztunk. Sima randinak indult, majd le is feküdtünk. Én azóta már külföldön vagyok, de a srác nagyon durván de őszintén belém szeretett. Ami egyrészt cuki, de nem tudom mit kezdjek ezzel a szituval, mert én még nem tartok ott. És nem is biztos, hogy jó, ha távkapcsolat lenne belőle. Tudja, hogy majd megyek haza, akkor számít a talinkra. Ugyanakkor ténykeg egy érdeklődő, rendes srác. Nem akarnám megbántani, ha úgy alakulna, hogy mégsem jövünk össze.


Voltatok már ilyen szitukban?



2023. ápr. 14. 08:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még ilyen szituban mint te.

Talán az segíthet, ha elmondod neki finoman, de őszintén a kétségeidet, bizonytalanságaidat a vele való kapcsolatodról. Aztán meglátod, hogy miként reagál. Ez neked is időt ad a döntésedhez mindkét kapcsolatodat illetően. Csak egy ötlet.

2023. ápr. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Minden nő krva és minden férfi krva és mindenki szerelmes mindenkibe.
2023. ápr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg hazaérsz, addig ő is felmegy a tinderre és talál egy exéhez hasonló srácot, akivel váratlanul lefexik és elmeséli neked, hogy nem tudja, hogy veled kapcsolatban most hogy érez és nem biztos, hogy veled akar lenni stb stb
2023. ápr. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban persze. En most ezert sem akarok belezugni, vedem magam. De errol tud is, meg meseltem neki az exemrol, o is az ovejerol. Egyedül arrol nem tud, h itt is alakulgat valaki csak ott meg erzelmileg sehol nem tartunk.
2023. ápr. 14. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha 1 randi után képes beleszeretni valakibe akkor nem hiszem hogy minden okés nála mentálisan, én simán tiltanám mindenhonnan
2023. ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jani Belucci ***** válasza:
86%
Szerintem 2 hónappal egy fájdalmas szakítás után még hagyd a csávókat. A bizonytalanságoddal csak bántani fogod őket. Még most offold be őket.
2023. ápr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
#5-ös, szerintem simán szerelembe lehet esni a legelső randin is. Nem gondolnám hogy mentális betegnek kell ahhoz lenni.
2023. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az előző csávóba, aki szakított velem, én is egy randi után szerettem bele. Szerintem van ilyen, és nem ördögtől való dolog. Nem kell feltétlenül lenézni emiatt a másikst. Abban van különbség, hogy ezt neked hogyan tálalja. Ez a mostani srác rögtön leírta mi van. Én félek ilyet közölni, és inkább elnyomom magamban.
2023. ápr. 14. 09:45
 9/11 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%

Szia.Azt javaslom , adj időt magadnak és másnak.

Ne akarj mindent egyszerre és viszont.

Az idő mindenre a válasz.

Az érzések kialakulásához idő kell, a fellángolás nem teljes,még meg nem

élitek azt mindketten.

Legyél nyitott minden jóra,aztán majd alakul.

Sok szerencsét!

2023. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%

Randizgatsz valakivel, akiben esetleg megtalálhatod életed párját, de közben már a netet bújod újabb izgalmakat keresve...


Ha valaki feltenné a kérdést, hogy miért nem alkalmasak a melegek párkapcsolatra, itt egy ok az ezer közül.

2023. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!