Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és bi srácok, keverdetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok, keverdetetek már nem várt, random sex kalandba?

Figyelt kérdés
Nem a klasszikus esetekre gondolok, hogy netes ismerkedés után vagy egy meleg klubból hazavitt srác. Hanem amikor kicsit sem, számítottatok rá, este hazafele leszólítottak, uszoda, nyári fesztivál, utazáson stb...

2023. ápr. 23. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve volt, mikor még egyetem alatt iszogatni jártunk egy baráti társasággal. Akkor még senki nem tudta, hogy meleg vagyok. Volt egy srác a társaságban, akivel az egyik este egyszerre mentünk mosdóba a kocsmában. Nagyon meglepődtem, de ő kezdeményezett, közelebb jött hozzám a piszoároknál és mutatta, hogy feláll neki. Ott még csak megfogdostuk egymásnak, de az este végén leszoptuk egymást. Azóta is tartjuk a kapcsolatot és verjük néha közösen.

25f

2023. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez klassz és érdekes! Kösz!
2023. ápr. 23. 20:09
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Volt és nem vagyok rá büszke egy kicsit sem
2023. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mi történt? :D
2023. ápr. 23. 20:16
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

#4

Bocsi de ide nem szeretném kiírni, hiába anonim.

2023. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
OK, rendben! (esetleg megírhatod privát)
2023. ápr. 23. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nincs is meghatóbb annál amikor nyilvános WC-ben, pisiszagban születnek szerelmek, plána ha még ott szopkodjátok egymást f*szát.
2023. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

Volt, amikor államvizsga után, nem találtam még rendes állást, + a Covid is ott volt nehezítő körülménynek, akkor egy építkezésen dolgoztam a portán, ilyen 24/48 órás szolgálatban. Az esethez hozzátartozik, hogy én akkor Tindereztem, ahol kint volt az Instám, meghogy passzív vagyok, és ott látott meg a srác aki felszedett, de én ezt nem tudtam.


Szóval akkor csak annyit vettem észre, hogy gyakran odajön beszélgetni, néha hoz nekem dolgokat az automatából, meg néha véletlen hozzám ér.


Akkor az építkezés már olyan állapotban volt, hogy a benti részen már volt fűtés, illetve wc meg minden, lehetett bent aludni is nem hivatalosan, illetve gyakran volt olyan, hogy a haladás érdekében hajnali 2-3-ig dolgoztak, ilyenkor mindig szóltak nekem előre, vagy a másik srácnak aki dolgozott ha épp mi voltunk szolgálatban.


És jött oda a srác, hogy Ő előbb fejezte be a dolgait, ezért addig elmegy pihenni, és ha akarom, akkor mutat egy titkos helyet, ahol én is zavartalanul tudok aludni, ha akarok.


Mivel nem ismertem az épületet, és ha aludni akartunk akkor mindig abban a kis helyiségben lehetett, ahol egész nap voltunk, közvetlen a bejáratnál, ezért jól hangzott, és mentem vele.


Odaértünk tényleg egy eldugott részhez, egy kis szobához, le volt terítve egy matrac, meg volt bent asztal, meg fény is, csak poros volt meg koszos, de alvásra jó lesz pont gondoltam.


Ment ott picit a small talk, mondta, hogy milyen kényelmes a matrac, hogy menjek oda próbáljam ki, persze Ő sem ment el, már tök közel voltunk egymáshoz, a nyakamba szuszogott, itt már éreztem, hogy lehet valami, plusz éreztem azt is, hogy áll a farka, szóval “véletlen” végigsimítottam, miközben felálltam, hogy leveszem a cipőm meg a pulcsim az alváshoz, szóval felálltam, ráterítettem a székre, Ő pedig szintén felállt, megsimította az arcom, én az övét, és megtörtént az első csók, nagyon vadul csókolt, közben felrakott az asztalra, és levette a pólóm, meg elkezdett Ő is vetkőzni, aztán levette a zoknim, és elkezdte csókolgatni a talpam illetve nyalni, aztán vissza a matracra, itt már én csókoltam és nyaltam, de nem a talpát, hanem a farkát.


Kérte, hogy feküdjek a hátamra, elkezdte levenni rólam a maradék ruhát is, picit vonakodtam, mert nem mostam ki magam, mert nem számítottam erre, de mondta, hogy nem gond, húzott egy gumit az ujjaira, és elkezdett tágítani, majd húzott egyet a farkára és hasrafeküdtem és betette, és valami kegyetlenül megdugott, közben féltem, hogy nehogy bárki meghallja, de nem tudtam ezen 1mp-nél tovább gondolkodni mert teljesen magával ragadott a hév, el is élveztem miközben dugott. Utána pár napig elpirultam ha eszembe jutott, és volt bennem egy fura de kellemes érzés, és nagyon élveztem, főleg, hogy ez volt az első alkalom, hogy élőben elcsábított valaki.


És hát innentől kezdve ha dolgoztam, ez volt a program, innentől az estéig még lassabban telt el az idő 🥲.

2023. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%
Persze ,hogy igen elég gyakran :)
2023. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak majdnem.

Egyszer egy kajáldában odalépett hozzám egy srác, aki a mellettem lévő asztalnál ült, s mondta, hogy jó a frizurád, menőn áll. De nem igazán vettem a lapot elsőre, így csak bólintottam hogy köszi, aztán elment. Hogy mi lehetett volna, ha máshogy reagálok, örök rejtély marad.

2023. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!