Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Titeket ért atrocitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Titeket ért atrocitás, beszólás az utcán a másságotok miatt? Mi váltotta ki? Csókolózás, kézen fogva mentetek?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 23. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik.
2023. ápr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szomszédoknak nem tetszett hogy

Ott lakunk, csupán a létünk.


M1 hírekben abberáltnak neveztek.


Tv2 írtandó embernek.


Itt a gyakorin elég sűrűn kapok

Patkány és mindenféle beszólást.


Nem csókolózok utcán és kézenfogva se megyek.


Ja kollégám Megkérdezte én is járok Óvodába téríteni.

2023. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kézen fogva mentünk, és volt egy komolyabb konfliktus egy idős emberrel. Egyszerű az ilyet leszerelni, ha nem megyünk bele a játszmába. Mindjárt más a helyzet, ha valaki agresszív módon lép fel, és fennáll a lehetősége a fizikai konfrontációnak, ilyenben szerencsére még nem volt részem. Ha lesz, akkor sem érdekel, az én gerincem márpedig egyenes marad, ha addig élek is, és nem rejtegetek semmit senki elől.


22/p

2023. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hetero férfiként mondom, hogy lesz@rnék mindenkit és mindent, csak mindig mindenki mással foglalkozik...
2023. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Heteró nőként válaszolok. Sokszor ment előttem 2 nő kézenfogva. Nem érdekelt. Az sem, hogy 2 nő csókolózott. Amikor viszont megjelent a 3. nő is, és mindenki csókolózotz mindenkivel, azt már nem tartottam nyilvánosságra valónak.

2 férfit még sosem láttam kézen fogva menni, sem pedig csókolózni, de nem erdekelne ez sem. Viszont ha ott is megjelenne egy 3. férfi és mindenki csókolózik mindenkivel az utcán, arról ugyanazt gondolnám, mint amit fentebb írtam a 3 nő esetén.

2023. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!