Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Meleg téma) Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg téma) Mit gondoltok arról, ha egy srác félénk, keveset ír? Ez kizáró ok ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ráírtam hogy szia, lenne e kedve ismerkedni? Erre csak annyi írt hogy szia. Utána pár órával megint ráírtam: hogy vagy? Erre ő: kösz jól, és te? Utána megint megkérdeztem hogy akar-e velem ismerkedni, vagy valaki mást keres. Erre azt írta, hogy akar, nem más keres. Ezek után már többet írtam, de ő csak 1 mondatban válaszolt. Aztán rákérdeztem hogy miért ilyen szűkszavú, azt mondta erre, hogy egy kicsit félénk és emiatt.

Szerintetek ezek után még működhet a dolog? Szerintem nagyon cuki srác, szeretnék vele majd személyesen is találkozni. Csak egy zavar hogy lassú köztünk a kommunikáció.



2023. ápr. 24. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem akarom elvenni a kedved de az ilyen 1 szavas válaszok , meg tőmondatok arra utalnak,hogy telibe sz@r. Vagyis amit leírtál azok alapján 0 érdeklődést mutat irántad. És lehet hogy azt írta hogy ismerkedne veled de az semmit nem jelent. Ha nem érdeklődik irántad stb.
2023. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Neten nincs félénkség. Csak szórakozik veled, unatkozik. Vagy arra gerjed, hogy érdeklődnek iránta. Vagy a jó ég tudja, a netes társkeresők nagy része pszichiátriai eset. Nem véletlen, hogy évek óta fent vannak, eredménytelenül.

Ne pazarold rá az idődet.

2023. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Tapasztalat:


Aki félénknek mondja magát,az általában többel is írogat,néha azt sem tudja,kinek mit mond.

De találkozni nem fog az biztos.Nyersen fogalmazva,az amit az 1-es is írt.És úgy általában,aki egy szavas, egy mondatos válaszokat ír,azzal nem érdemes az idődet pazarolni.

Itt a Gyakorin is van nem egy ilyen, sosem írok ilyennek vissza.

Akármilyen cuki meg egyéb, de nem éri meg.


De idővel rájössz úgyis,ki milyen. Legtöbben így vagyunk ezzel.

2023. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogjuk megmondani innen, mi az igazság, de három dolog lehet:

1) Nem keltetted fel az érdeklődését, de azért tart minden vasat a tűzben.

2) Tipikus korlátolt férfiagyú lény, a kommunikációs képessége nulla.

3) Valóban félénk, és aki félénk, az a neten is az, mert ez nem egy 6-tól 8-ig levetkőzhető korlát. Aki le tud valamit vetkőzni, az nem szenved olyanban.

Kérdező, ha érzel magadban kitartást, türelmet és vágyat, akkor járj a végére... Nem mindig szoktak az ilyesmik jól elsülni, sokszor az ember azt hiszi, félénk, aztán a francokat. Viszont ha soha senkibe nem fektetsz felesleges energiát, akkor célhoz se jutsz.

2023. ápr. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Az utolsó válaszoló 3) pontjával értek egyet.

vannak sokan, akik lassan nyílnak meg. Akiknek hosszú idő kell ahhoz, hogy bevallja, mit is akar, aki elmondjon olyan dolgokat, amiktől lehet még Ő is irtózik, de mégis izgatja, akarja.

2023. ápr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Persze hogy kizáró ok. Mintha azt kérdeznéd, hogy elindulnál-e olyan kocsival, aminek nincs kereke. Egy kapcsolathoz vagy dugáshoz is kell kommunikáció.
2023. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Aki nem kérdez, érdeklődik

Azt nem kell erőltetni.


Találkozni sem lesz mersze,vagy soha nem fog ráérni.


Törölni kell.

2023. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%
Személyes találkozás a legjobb és legcélravezetőbb út.
2023. ápr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!