Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én nem értem melegként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem melegként ezt az egész hookup kultúrát?

Figyelt kérdés

Kb két éve tudatosodott bennem, hogy meleg vagyok, egy éve kezdtem el outolni. De nem értem ezt, ami sok meleg ember között történik...érzelmek, ismertség nélkül szexelni, kapcsolatban lenni, de azért másokkal is ismerkedni szexuális szinten.


Gyakran elundorodom ettől, és kezdem megérteni, hogy miért ilyen a megítélésünk a társadalomban. Nem tudom miért, de valahogy magamat sokkal romantikusabbnak tartom, szeretek randizni, elmenni egy étterembe, sétálni, beülni egy filmre. Ehhez képest azt tapasztalom, hogy a nagy többség pont nem ezt keresi, hanem rögtön kérdezik, hogy top vagy bottom. Mintha az egész személyiségem semmit nem számítana, lényeg hogy legyen nagy a farkam, jó a fenekem...


Más is van, aki hasonlóan konzervatív ebben a témában?



2023. ápr. 26. 22:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos így van. Be kell látni, hogy nehéz ilyen társadalomban kapcsolatot keresni. ÉS ennek nagy része köszönhető annak, hogy nehéz normális kapcsolatot fenntartani, abból eredően, hogy sokan elítélnek, ha az utcán pl. kézen fogva jársz.


Emiatt is egyre kevesebben próbálnak ilyen kapcsolatot kialakítani.


Két lehetőség van ha kapcsolatra vágysz: vagy reménytelenül keresel és nem adod fel, vagy elköltözöl külföldre. Ahol bár szinten van hookup kúltúra, de megvan az esély a normális életre is.

2023. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pár kifejezés jelentését a sztoriban, de megértelek. Már mástól is hallottam és talán a melegeknél ez még gyakoribb is valamiért. Amit én láttam, hogy vagy beálltak emberek a sorba vagy inkább nem is ismerkedtek. :/
2023. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem melegként szintén értékelem a te hozzá állásod.
2023. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hookup: kavarás érzelmek meg mélyeb beszélgetések nélkül


Top: aktív


Bottom: passzív

2023. ápr. 26. 23:17
 5/19 Jani Belucci ***** válasza:
82%
Nem kell olyannak lenned mint mások. De ha elzárod magad minden ismerkedéstől, akkor egyedül maradsz. Nem nagyon tudod elkerülni a meleg hookup kultúrát, meg kell tanulnod együtt élni vele.
2023. ápr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Értem miről beszélsz, de a "top or bottom" kérdés szerintem eléggé lényeges dolog... Ha csak később derül ki, hogy mondjuk mindketten aktívak vagy passzívak vagytok, akkor az rohadt nagy kellemetlenségeket tud okozni, és akkor a legrosszabb, ha már érzelmek is vannak egymás iránt.
2023. ápr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Érted te csak nem tudsz, nem akarsz vele azonosulni. (Joggal)
2023. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
6) én aktívként randiztam másik aktívval meg unival is, és megbeszéltük, hogy egyikőnk sem preferálja az análszexet.
2023. ápr. 27. 01:39
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Ma minden az análszex,ha ez nincs már nem is folytatják az ismerkedést.

Nekem sem jön be,annak ellenére,hogy aktív vagyok,de úgy,hogy orált és 69-et nagyon szeretem.És minden mást,ami kölcsönös és szeretkezés.

De tény és való,hogy a testiség azonnal szóba jön és szinte csak arról van szó,mint ember nem nagyon érdeklődik senki a másikról.

Gondolom a heteróknál is így van ez,ahogy olvasgatom a kérdéseket,válaszokat.

Viszont ezt már több melegtől hallottam,hogy ha a szex és az azonnali szex a lényeg,akkor nem ismerkedik. Mondta ezt 22 éves és mondta ezt ötvenes is.

2023. ápr. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
En mindenben egyet tudok erteni veled. Ugyanigy latom. Raadasul emiatt a “konzervativ” hozzaallas miatt rendszerint zart falakba is utkozok. En is szeretnem megismerni a masikat, hagyni es kozben elvezni, hogy kialakuljon valami, de erre senkinek nincs mar ideje ebben a rohano vilagban..:(
2023. ápr. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!