Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Konditeremben, melegként, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konditeremben, melegként, ha érződik/látszik rajtatok, így a heterók hogyan viszonyulnak hozzátok? Volt már ebből gond?

Figyelt kérdés

Szóval akik járnak konditerembe, és látszik, érződik rajtatok, hogy nem vagytok tipikus heterók, emiatt volt már kellemetlen élményeket, esetleg mások beszóltak, rossz szemmel néztek rátok edzés, öltözés közben? Vagy ha zuhanyoztok?

Én emiatt tökre félek elmenni, mert külsőre, mozgásra, beszédre nagyon nem vagyok egy tipikus fiú, simán levágná mindenki, hogy itt a kis bzi gyerek... Sokat bántottak már emiatt.



2023. ápr. 30. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, egy kicsit kínos.
2023. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát annyiból igen, hogy zuhanyzóba felállt, kellemetlen de ennyi


F/24

2023. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

"Én emiatt tökre félek elmenni, mert külsőre, mozgásra, beszédre nagyon nem vagyok egy tipikus fiú, simán levágná mindenki, hogy itt a kis bzi gyerek"


-Konditeremben (edzőként írom) gyúrni járnak az emberek,és nem azért hogy azzal foglalkozzanak, te ki vagy és mi vagy. Ha pedig mégis megtörténik (ezerből 1 az esélye) akkor az ilyen termet ott kell hagyni. Láttam már sajnos ilyen beszólogatást...

2023. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát pont ettől félek, hogy jönne a beszólogatás. És szerintem nem olyan ritka, mármint a való életben. A kemény macsó férfiak nehezen tűrik meg maguk között azokat, akik mások. És nem arról van szó, hogy kirívó feminin lennék és ott folyton bámulnék másokat. Nyilván vannak érett gondolkodású felnőtt férfiak is, de gyerekes idióták is gondolom, mint gimiben. Eléggé beleívódott a személyiségembe ez a gátlásosság dajnos. Gondolkodtam, hogy na majd bátor leszek, néha elmegyek majd tekerni, csak úgy kíváncsisagból, milyen ez a közeg. Aztán, esetleg keresek egy edzőt, akkor mellett talán nyugodtabb lennék, és mondhatni biztonságban érezném magam, és talán annyira feltűnő sem lennék.
2023. ápr. 30. 21:39
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

". A kemény macsó férfiak nehezen tűrik meg maguk között azokat, akik mások"


-Ezt jól látod sajnos, ez az 1 százalék. Ők senkit nem tűrnek meg és imádnak okoskodni, sokszor a semmiről,nekik van egy sajátos klikkjük. De az ilyen személyek nagyon elenyésztők,van bennük egyféle nárcisztikusság és a legjobbnak titulálják magukat. Holott ők sem izomkolosszusként születtek meg.



"esetleg keresek egy edzőt, akkor mellett talán nyugodtabb lennék, és mondhatni biztonságban érezném magam, és talán annyira feltűnő sem lennék."


-Ez a legjobb megoldás. Kell egy motiváló edző és a gátlások is megszűnnek nálad. Kezdőként meg alap hogy legyen valaki aki el tud igazítani.

Az sem mindegy milyen konditerembe mész. Neked inkább egy családias konditerem kéne,ahová kevesen járnak.

2023. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem megtalált egy hetero férfi, azóta is együtt vagyunk. Ennek egy éve. 20/f
2023. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Sok éve járok melegként kondizni, de eddig szerencsére még a legkisebb jelét sem vettem az efféle inzultálásnak. Igen volt már olyan, hogy a zuhanyzóval felállt, de állt már a 3 gyerekes családapának is...

Szóval bátorság!!!

Sok sikert kívánok!!

2023. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊

Az csak egy dolog, hogy zuhanyzóban feláll valakinek (hozzáteszem, én nem is mernék zuhanyozni ilyen helyen), mert attól még lehetsz férfias/heterós külsőre, vagyis nem néznek melegnek. De szerintem, ha látják rajtad, amit írtam is korábba (mozgás, gesztusok, beszéd, alkat, arc) akkor más a helyzet, zuhanyzón kívül is.

5# aki edző, akkor te meleg vagy? Hát igen, nekem tényleg olyan hely kéne, ahol csak egyedül vagyok 😅 Remélem igazad van, és tényleg csak 1 % a kötekedő nagymenő ilyen helyeken

2023. ápr. 30. 23:09
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

5 vagyok: Igen. Nyugi szerintem nem lesz gond.

Majd írd meg hogy milyen volt.

2023. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Edző terembe sajnos Én se voltam még. Ahogy a kérdező leírja.

Lehet egy edzőhöz kellene járni akkor másabb lenne.

Na de majd látjuk.

2023. máj. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!