Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan, aki heteronak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki heteronak indult, de kamaszkori abuzus,erőszak,bántalmazás miatt homoszexuális lett?

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Van ilyen, igen.

Vagy Bi lett emiatt.

2023. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Gyomorrontásod volt kajátol és többet nem ettél? stb.


Ez még mindig nem létező fogalom, csak erre fogja előtte is meleg volt.

2023. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

"Ez még mindig nem létező fogalom"


De, létezik a jelenség.

A prostituáltak nagyrésze is abúzált.

2023. máj. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy srác aki azt állította 16éves korában nagybátyja kényszerítette hogy szopja le és ez miatt lett meleg.

Találkoztam vele 25éves volt, hát a fasz kereszten elfért benne és akkora afektálos hercegnő volt hogy.... ez vele született dolog és nem lesz ettől senki meleg.

2023. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Búza vagy fogadd el

És ne okoljál mást mitta

2023. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

"Találkoztam vele 25éves volt, hát a fasz kereszten elfért benne és akkora afektálos hercegnő volt hogy.... "


Ez teljesen hihető sztori hogy az erőszak hatására így megkergült.

2023. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A gyomorrontás rossz példa. Inkább ahhoz hasonló,mint amikor lefognak valakit, és erőszakkal bekábítószerezik. Ha akarja, ha nem, rászokik.
2023. máj. 2. 15:56
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom nehéz kérdés. Én heterónak gondoltam magamat. De gimiben is vékony voltam és nem voltam túl férfias a súlyomból eredően. Szóval egy 3 napos osztálykiránduláson kerültem össze egy osztálytársammal. Ő az első este felvetette hogy verjük ki. Aminek a vége az lett, hogy megkérdezte szoptak-e le. Mondtam, hogy nem, mert szűz vagyok. Erre közölte, hogy majd most. Mondtam, hogy nem szeretném. Erre lenyomott az ágyra és mondta, hogy csak maradjak csendben mert jó lesz. És leszopott. Nagyon rosszul éreztem magam utána. Ez a maradék 2 napban is így ment csak annyi eltéréssel, hogy az egyik nap a zuhanyba lépett be hozzám a másik nap pedig rám parancsolt. Illetve később a suliban is pedzegette néha. Kb havonta 2-3 alkalommal. Bevallom élveztem a 2. után de utáltam magam utána mindig. Nagyon.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy ha anno ő nem szop le és nem kezdődik ez el köztünk akkor vajon csajok lettek volna? De ez így alakult.

2023. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kicsit ez a kérdésem ugrott be erről a kérdésről, mert itt sokféle story van.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2023. máj. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Én egy olyan fiúval dugtam egyszer akit 12 éves korától a mostoha tesója kényszerített állandó szexre aki idősebb volt nála és akivel sokszor volt kettesben otthon. Neki kellett "vigyáznia" rá. Eleinte orálra majd análra is kényszerítette a mostohatesója. Állítása szerint heteró volt.
2023. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!