Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek nem kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek nem kicsit taszító,erőltetett egy másik férfival szexelni? Nem inkább egy csinos travival lennétek, illetve szexelnétek?

Figyelt kérdés

Én ezt a férfi-férfi szexet kicsit buszmának,unalmasnak, erőltetettnek tartom.

Inkább a férfi szexelése travival opciót részesítem előnyben! Ez már egyfajta "csemege", élmény, átszellemülés,kéjes szex!


Jómagam travi vagyok, természetesen legelőször én is alap melegként kezdtem, de amióta beöltözöm, átszellemülök csajjá...és nagyságrendekkel nagyobb élményt ad ez a szex egy férfival, mintha buszma fiu-fiu szex lenne!

Külön adja még az adrenalint a helyszín megválasztása. Na ez semmiképp nem egy otthoni ágy...brrrr, unalom lenne az egész, hanem pl. éjszaka 02 órakor a parkban egy padon.



2023. máj. 3. 20:29
1 2
 11/18 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Aki meleg, azért meleg, hogy férfival szexeljen férfiként. Szóval nem. Rohadtul nem izgatna travival.
2023. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%
Lehet ezért szexelek én is inkább travikkal és nem férfiakkal. Valahogy az nem menne vagy sose izgatott de transz igen.
2023. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11#. Jót kérdeztél! Akkor én így traviként nem vagyok meleg? Mert engem a férfiak az utcán, ha megyek fiuként nem izgatnak.


Csak pusztán a helyzet izgat, amikor beöltözöm, átalakulok, átszellemülök csajjá, ribi szerepben és éjszaka a szabadban! Na ekkor jöhetnek a pasik és orálozom meg dughatnak.

2023. máj. 7. 09:13
 14/18 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Én csak azt mondom, hogy én mint meleg férfi egy másik (férfinak kinéző) férfival szeretnék szexelni, és nem egy travival. Az hogy te mi vagy, arról fogalmam sincs. De az írásodról lesüt az internalizált homofóbia, abból hogy egyenesen taszítónak tartod a férfi-férfi szexet, miközben magad is hímneműként b*szatod magad a parkban.
2023. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14#. Nem vagyok homofób! Dehogyis! Hisz én is úgy kezdtem, hogy férfival szexeltem, csak mindig éreztem, hogy valami hiányzik.

Amikor először harisnyát és parókát tettem fel, éreztem ez az! Át tudok így szellemülni csajjá és ribi szerepben szopok!

2023. máj. 7. 17:05
 16/18 A kérdező kommentje:

Hááát,...khm, nem tudom, a fő kérdésem inkább azokhoz szól, akik még csak kacérkodnak a melegségről, valószínű még nem is szexeltek férfival, nőt nemigen találnak maguknak, félnek..stb.


Nem jobb lenne nektek egy igazi kívánatos, csajosan beöltözött travival szexelni? Mint egy ismeretlen vadidegen fiuval, aki lehet kamus meg nem is jönne be. Akkor már nem élvezetesebb lenne nektek egy travival?

2023. máj. 15. 19:34
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Melegek! Nektek nem kicsit taszító,erőltetett egy másik férfival szexelni? Nem inkább egy csinos travival lennétek, illetve szexelnétek?"


Nem, egy cseppet sem erőltetett, taszító számomra. Miért lenne az? Akkor lenne erőltetett meg taszító ha nem vonzódnék férfiakhoz. Márpedig én igenis a férfiakhoz vonzódom. Ezért is tartom magamat homoszexuálisnak. A nőiesség sehogy nem indít be. Szerintem neked biszexekkel kéne összeállnod. Amit leírtál az pont olyan lenne a heterok esetében, hogy a lány lenyírja fiúsra a haját meg műszakállat ragaszt az arcára, kilapítja a melleit és úgy akarna tetszelegni a hetero pasiknak. Szerinted az menne náluk?

Nekem egyébként pont az lenne az erőltetett ha egy magadfajtával kéne összeállnom mivel sehogy nem tudok vonzódni egy travihoz, na meg nem is lennél hozzámillő pont a ribiskedés miatt.


"Nem jobb lenne nektek egy igazi kívánatos, csajosan beöltözött travival szexelni? Mint egy ismeretlen vadidegen fiuval, aki lehet kamus meg nem is jönne be. Akkor már nem élvezetesebb lenne nektek egy travival?"


A csajosan beöltözött travi még szintén ugyanúgy lehet ismeretlen, és vadidegen. Nem értem miért lennél te ismerősebb és nem vadidegen csupán attól, hogy travi vagy. Meg mi az, hogy nem is jönne be? Pontosan azokhoz írunk rá akiket a képek alapján szimpatikusnak találunk. Ha ráírtunk valakire az pont azt jelenti, hogy bejövős.


"Úgyhogy ez az unalmas, rózsaszínű monogám kapcsolat, fakanállal otthon levő társ kapcsolat nálam nem működik."

"Nem értem a sok fiatal, 20-onéves otthon álmodozó meleg srácot! Állítom, van még aki nem is szexelt fiuval. Azt hiszik, hogy találnak egy igazit és életük végéig együtt laknak és kész?"


Azt még eltudom fogadni, hogy neked nem való a monogám kapcsolat. Amit nem értek, hogy miért várod el másoktól, hogy olyanok legyenek amilyennek te szeretnéd? Gondolom te sem örülnél, ha másvalaki elkezdené mondogatni, hogy milyennek kéne lenned.

márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megrettenek az ilyen nőktől (férfiaktól), hiába dolgozok a vendéglátásban, de nem adom jelét, legyen ez az én problémám meleg létemre.


Ahogy többen is írják, azért vagyok magam is meleg, mert férfi vagyok és a férfiakat szeretem.

A férfiakat szeretem a maguk borostájával, napi minimális problémájával (nincs sminkelés, hajvasalás, kulcs-, mobil-, szemceruza-, púder- és tükörkeresés az érthetetlen dimenziókkal bíró női retikülben), rajtuk nincs női parfümszag és rúzsfolt az ingen, amit körömkefével kell mosás előtt kisikálni, s ugyanúgy szerethetem férfiként, ahogy szerettem tegnap.

ápr. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!