Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintettek ő most mit gondol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek ő most mit gondol?

Figyelt kérdés

Volt egy srác 1 évvel ezelőtt akivel kavartam fél évig de nem csak petting volt hanem én felé elkezdtem érzelmeket táplálni de ez már rég elmúlt. Persze előadta hogy neki nem kell senki és nem akar kapcsolatot (amúgy egy nárcisztikus személyről van szó). 1 évvel ezelőtt ő kiköltözött Ausztriába de ő még mindig írogatott 3 hónapig amikor nekem már elegem volt letiltottam és nem kerestem tovább, utána ő még mindig hívogatott írogatott de nem válaszoltam neki. Most így több mint egy évvel később ő megint rám írt hogy újra beszélgethetnénk meg újra elkezdhetnénk találkozni meg ilyenek csak le láttamoztam de nem írtam semmit. És amúgy nekem csak az a kérdésem hogy szerintettek ő neki most mi lehet a fejébe.

F/20/p



2023. máj. 29. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Írtad, hogy nárci. Ezek nem normálisak, jobban jártál, hogy nem lett komolyabban semmi.
2023. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen így örülök neki hogy nem lett belőle semmi mert nagyon szarul lettem volna végig abban a kapcsolatban ha vele vagyok.
2023. máj. 31. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!