Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyilvános WC élmények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvános WC élmények?

Figyelt kérdés
Milyen nyilvános wc élményeitek vannak? Ha ti kezdeményeztetek, nem féltetek, hogy baj lehetne belőle?

2023. jún. 5. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Piszoárnál egy pasi a fenekembe markolt. Ezen kívűl más nem történt
2023. jún. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy fiúval a mozgáskorlátozott wc-be szexeltünk. Nyilvános de mégse, ja és nem ott ismerkedtünk meg csak szexelni menrünk oda.
2023. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kopaszi gáton az akkori párommal volt egy kis orál, meg kamaszként gyakran vertem ki a suli vagy mondjuk a pláza mosdójában
2023. jún. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Sokszor volt.Többször is csak azért mentem.Általában előveszem és verem.

Tuti pár perc és a szájába vagyok valakinek.Ha látni hogy valaki tiszta

én is rá bukok.

2023. jún. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
privibe írok sztorit is.
2023. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Én is többször szexeltem már nyilvános WC-n. Persze mi se ott ismerkedtünk meg, csak hirtelen nem volt hova menni. Az első alkalom után úgy megtetszett és annyira izgalmasnak találtam, hogy most már nagyon imádom. 23/p
2023. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

"Általában előveszem és verem. Tuti pár perc és a szájába vagyok valakinek."


Egyszer tuti szájba ver valaki. És megérdemled.


Nyilvános WC, viselkedjünk már! És ha egy gyerek nyit be oda?

Meleg vagyok, nem homofób, de azért van egy határ.

2023. jún. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éjszaka az akkori páromat kielégítettem egy nyilvános wc be. Végeztünk és ahogy kinyitottam az ajtót, ránk esett egy részeg😅 Nagyon megijedtem és kellemetlen volt, szerencsére idegen környéken voltunk😅+ a hapsi azt se tudta milyen rendezvényen van😌
2023. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több alkalommal is dugtak meg nyilvános Wc-én. A legjobb az volt amikor a partnerem maga felé fordított, nyalt,szopott a popsim lucskos lett és megdugott . A másik ilyen alkalom nyitott fülke ajtónál volt,többen nézték és az első után még 5-en dugtak meg.
dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Suli wcben osztálytársamat mindig leszoptam
dec. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!