Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, bisex fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, bisex fiúk, vagy kiváncsi heterók, volt másik pasival valami extrém random kalandotok? Pl pláza mosdó, erdő, lépcsőház, ilyesmi.

Figyelt kérdés
És mit csináltatok?

2023. jún. 9. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Csak hoki, illetve egymásnak kivertük még egyetemen.
2023. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Exemet egyszer a próbafülkében szoptam le
2023. jún. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1es be nen kaptatok egymaset? Meleg vagy?
2023. jún. 10. 13:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptuk be, biszex vagyok. Előtte nem nagyon volt semmi fiúval még.
2023. jún. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

ezek mindegyike megvolt :D


bár a plaza mosdókba tényleg csak h*gyozni megyek be, 14-15 évesen a westendben kézmosás közben egy 20-25 körüli srác egy óriásit rámarkolt a farkamra (fájt is), majd elszaladt. annyi idősen még magammal sem voltam tisztában, de ez egy elég para élmény volt. a többi később természetesen jó :D

2023. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömmel

Csaba center wc, tövig volt bennem amikor bejöttek épp és csöndben kellett maradni

Erre bepucsított, hogy amíg ittvan váltsunk szerepet

2023. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erdőben rendszeresen verjük haverral, meg le is szopjuk egymást. Lépcsőházban mikor valamelyikünkhöz megyünk fel mindig szoktunk előre markolászni fogdosni már. Pláza mosdóban nem volt még semmi, de koli mosdóban nyitottak már rám verés közben, igazából pont spricceltem már végig is nézték szerencsésen :D Bevásárlóközpontok próbafülkéiben fordul elő még néha. Társasház padlásszintjén, ilyesmi :) 27F
2023. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Ha legközelebb ott járok,benézek a wc-be és beszálok én is..
máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!