Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves meleg emberek! Jellemző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves meleg emberek! Jellemzően milyen szakterületen/szakmában dolgoztok, mivel foglalkoztok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=bmDcdkYTFkk


Gondoltam arra, hogy a karrier rovatba tegyem be, de lehet talán ide jobban illik.

Konkrét homoszexuálisoktól jövő kommentekre lennék kíváncsi. Kedves melegek, nektek mi a szakmátok?


Gondolom túlnyomórészt izolált szakmákban tudtok kiteljesedni, ahol alig van emberi kapcsolat és home-office lehetőség van (itthon titkolni kell a másságot), cserébe a kreatív színes egyéniségetek is megnyilvánulhat (programozás/marketinges/fordító). Vagy tévedek és ti is ugyanúgy bejártok rendes munkahelyre és munkahelyi kollektívában vagytok? Ha igen, akkor hogyan tudják elfogadni a másságotok?



2023. jún. 18. 19:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
53%
Melegburkoló
2023. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Melegkonyhában melegszendvics készìtő
2023. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező !

Régebben tanár voltam,jó pár éve vagyok logisztikus.Emberek között,napi kapcsolatban és meg kell mondjam jó kapcsolatban munkatársakkal is,beszállítókkal is,vevőkkel is.

Hobbim miatt is vannak ismeretségeim.

Melegségem miatt soha életemben nem volt gondom,nem bántottak személyesen sem szóban, sem egyéb módon.

Mikor voltak párkapcsolataim,felvállaltam őket és ebből sem volt gond.Sem uzatásnál,ha pl szállást kellet foglalni,sem másból.Talán annyit,hogy a testiséget sosem vittem nyílt színre,max köszönéskor megöleltem a párom, ha megvártam, vagy ő engem.

És ez így lesz a jövőben is :)


54f

2023. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
99%

Sebész szakorvos vagyok. Az hogy "izolált munkahelyen tudzok kiteljesedni" abszurdum. Két

meleg gyógyszerész barátom van és egy gyerekorvos, szóval nem attól függ, hogy mi milyen izolált, hanem attól hogy mihez van kedved és tehetséged.

2023. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Az meg hogy ki milyen nemi identitású, abszolut nem tartozik a munkahelyhez, a magánélet egy dolog, a munka egy másik, nem kell és jó esetben nem is szabad keverni a kettőt. Nem tudom a kérdezőt, hogy munkavállaló-e vagy nem, de ha ihen akkor bizonyára nem mondtam újdonságot.
2023. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
7%
Szerencsére kőművesek mind rendes emberek.
2023. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%
Épitőipari szakmunkás vagyok
2023. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

"Az meg hogy ki milyen nemi identitású, abszolut nem tartozik a munkahelyhez, a magánélet egy dolog, a munka egy másik"


Aha, úgy látom akkor te se dolgoztál még átlag magyar munkahelyen, ha ezt ilyen naivan ki tudod jelenteni.

2023. jún. 18. 21:51
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Lehet inkább, hogy csak jó helyen.
2023. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%
Mérnök vagyok.
2023. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!