Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél ha meglátnád egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha meglátnád egy általad ismert és akár még bejövö férfi ismerősődet egy meleg appon vagy meleg szórakozohelyen akiről nem mellesleg azt hitted hetero?

Figyelt kérdés

Például egy szomszédod, munkatársad, egy női ismerősőd/rokonod barátja/férje, stb.


Kikezdenél vele vagy se?


2023. jún. 21. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Barátnőm/rokonom párjával nem kezdenék ki, viszont a többi opcióra: IGEN ráírnék/odamennék hozzá, aztán lesz ami lesz. :)
2023. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Senki párjával vagy férjével nem kezdenék ki. Az etika a homikra is vonatkozik, nem vennék részt abban, hogy hülyének nézi a párját. És eszemben sem lenne abban bízni, hogy akkor engem majd nem nézne hülyének, vagy lehetne belőle bármi.
2023. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

#1 vagyok

"Többi opció" alatt úgy értettem, hogy egy szomszéd, munkatárs, ismerős. Nem ezek párjai!

2023. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nős emberrel biztos nem kezdek ki, meg amúgy is necces ismerőssel, ha valamiért kiakad rám vagy bármi, akkor borít mindent.
2023. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdenék ki vele. De lehet, hogy a legjobb haverok lennénk mindenhogy ha mernék nyitni felé.
2023. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy csak azt hittem, hogy hetero, de sose volt/ jó ideje nincs barátnője, vagy van neki felesége, családja, párja- nő.
2023. jún. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Eddig csak nős bi férfiakkal volt dolgom. Ugyanazt akarják amit én. Megadjuk egymásnak amire titokban vágyunk.. Mi ezzel a gond?
2023. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomszédomról tudtam meg, de felesége van és gyereke

Közbe előadja a heteró minta családot homofóbival, és a meleg srácoknak hogy egy egyedülálló pasi, aki komoly kapcsolatot keres.

Nagy ívben köpök az ilyen férgekre.

2023. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer rátaláltam a szomszéd srácra. Ha jobban bejött volna, 100%, hogy ráhajtok.
2023. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 -remete- ***** válasza:
100%
En siman ráírtam, ám mivel nem voltam az esete nem lettünk jobban éltük tovább az életünket. Oszt ennyi. :)
2023. jún. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!