Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen jelei voltak annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei voltak annak, hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
Egyik barátom krízisben van, felmerült benne, hogy lehet meleg. Eddig hetero kapcsolatai voltak. Nem ismerem a meleg kultúrát, féltem őt.
2023. jún. 24. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább biszex, ha ezek a hetero kapcsolatok nem kényszerből voltak szex nélkül.
2023. jún. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs semmi jel
2023. jún. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát az egy elég nagy jel, ha vonzódik a fiúkhoz is.

Egyébként az egész szexualitás egy skála. Én jobb szeretem így értelmezni, mivel annyi szexuális identitás van, hogy csak na.

Vannak ugye a heterók, akik csak és kizárólag a másik nemet szeretik.

Vannak a homoszexuálisok, akik a saját nemüket.

Vannak a biszexuálisak, akik mindkét nemhez vonzódnak, szimplán látomásból.

Illetve vannak a pánszexuálisak, akik bármelyik nemből szerezhetnek párt, de a személye miatt és nem más tényezők miatt.

Azt, hogy a... barátod hova tartozik nem mi fogjuk tudni megmondani.

Én azt mondanám, hogy fedezze fel magát bátran, mindenféle bűntudat nélkül és majd csak azután "címkézze" fel magát, miután kényelmes és boldog abban a szerepben amiben van.

2023. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Kicsit burkoltabban kéne feltenni a provokatív, homofób kérdésedet, mert a szóhasználat (krízis a melegsége miatt, félted a melegektől) egyértelművé teszi az aljas szándékodat.
2023. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
A kérdés eléggé homofób de azért megválaszolom . Mik a jelek? Például érdekel a farok. :) Amúgy a melegektől félted a lehet, hogy meleg barátodat mondat kissé értelmi fogyatékosságra utal.
2023. jún. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hogy lennék homofób, mikor leszbikus vagyok?... :)

Köszi a válaszokat.

2023. jún. 25. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig hetero voltam de tavaly óta izgat a farok meg a férfiak. Akkor biszex lettem?
2023. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!