Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mióta világos számoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mióta világos számotokra, hogy a saját nemetekhez vonzódtok?

Figyelt kérdés
Kezdettől tudtátok, vagy időbe telt, mire kiderült?
2023. jún. 25. 13:41
 1/7 -remete- ***** válasza:
100%

18 évesen döbbentem rá, hogy mindkét nemmel jó szexelni.


43f

2023. jún. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Kiskorom óta tudom. Sosem vonzottak a lányok, oviban is fiú volt a szerelmem. Született meleg vagyok.
2023. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Én a gimiben jöttem rá. Most van egy kapcsolatom és nagyon szeretné kipróbálni az anált rajtam. Kicsit félek mert sokan írják hogy kakisak lettek. Nektek van tapasztalatotok?
2023. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -remete- ***** válasza:
48%
Ki kell mosni magad előtte. Plusz használjatok gumit az első alkalmakkor míg rajöttök hogy kell a higéniát alkalmazni
2023. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is középiskolában vált világossá, de csak jóval később kezdtem ismerkedni sajnos.
2023. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
10 éves koromban is már nézegettem a jobb testű férfiakat, de akkor még csak azzal a vággyal hogy én is olyannak akarok majd kinézni. 12-13 évesen már a nagyobb fiúkkal igyekeztem zuhanyozni a nyári táborban, mert nagyon tetszettek. Aztán akkor már fiúkról és lányokról egyaránt ábrándozva masztiztam. Szóval ez egy folyamat volt nálam, de elég hamar rájöttem, hogy biszex vagyok.
2023. jún. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

"mindkét nemmel jó szexelni."


Tévedsz, csak pasikkal jó. :)

2023. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!