Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coming Out szülőknek (?)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coming Out szülőknek (?)

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy jelenleg alakulóban van egy kapcsolatom. Eddig egy évig volt csak rendszeres partnerem de ő ugye nem keres kapcsolatot, de ez most nem lényeg. Mivel még nincs kapcsolatom és az alakulóból bármi lehet, mondjam el azért a szüleimnek vagy még hanyagoljam ezt a témát. Hozzá teszem már egy ideje szeretném elmondani, de anyummal hiába jó kapcsolatom van olyan mint egy hullámvasút vele egyszer fent egyszer lent, apum illetve bátyáimmal nincs semmi kapcsolatom, az egyik bátyám picit úgy jön le mintha homofób lenne a másik meg kb születésem óta ezzel cukkol, hogy fix más vagyok (de ezt poénból elmondása szerint). Ti mit javasoltok, merjem elmondani nekik vagy ne vagy max akkor ha a kapcsolatom összejön.
2023. júl. 7. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyelőre ne.
2023. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Én a gyerekemről azóta tudom, hogy meleg, amióta benne tudatosult, kb. 15 éves kora óta. Szülőként nekem könnyebb volt, hogy a lehető leghamarabb megtudtam, így fel vagyok rá készülve, ha majd lesz párkapcsolata. (Egyelőre csak virtuálisan ismerkedik.) Jövő héten megyek vele pridera is.
2023. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Éppen egy komoly kapcsolat előtt kellene elmondani, nem amikor már benne vagy. Akkor épp elég annak a nyűge.
2023. júl. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 steven95 ***** válasza:
100%

Sok nehéz kérdést el kell dönteni.


Egyszerre mondd el vagy csak pl anyukádnak?

Szerintem egyszerre. Mert akkor nagy teher lesz hogy csak egyedül tudja. Illetve sokan vannak "nagy tömeg előtt" mindenki visszafogotabban reagál mert a másik reakciójára vár... reméljük nem mind egy rossz irányba gondolkodik.


Mikor mondd el?

Saját egzisztencia, különélés, és/vagy lélekben erős vagy és a rosszra is biztosan átgondolva felkészültél ill. úgy még kiborod-e majd míg lehetőséged lesz külön költözni, van közeli barát akire támaszkodhatsz és már tudja, tükör előtt ki tudod e magadnak mondani hogy "meleg vagyok" , s tényleg nem rémisztően homofóbok a családtagjaid.


Mikor mondd el 2.0 kapcsolat szempontjából?

Ez nekem is dilemmám volt. Beláttam hogy titkolózva sem értelmes embert szerezni, sem megtartani nem lehet, sem normális kapcsolatot kialakítani. "nem felesleges elmondani csak azért mert nem "aktívan" vagy meleg, most is az vagy".


27F meleg, nyílt

2023. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes.4.
2023. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!