Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vegyem rá a coming out-ra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a coming out-ra?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, egy volt osztálytársamat megtaláltam romeo-n.

Én kapcsolatban vagyok, és bár érzelmileg nem hoznak lázba a srácok, de kalandban már volt részem és mozgat is... ő szingli, romeon kiírás szerint komolyabb kapcsolatot keres.

Semelyikünk nem tudta eddig a másikról ezeket a dolgokat, ő még most se rólam...


A kaland gondolatával vele csak eljászom, de ettől függetlenül, szeretném ha tudná, hogy tudom és... mi lenne ha...:)


Hogy lehetne ezt diszkréten elővezetni?



2023. júl. 13. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincs célod,mert te amúgy is kapcsolatban vagy, akkor miért zaklatnád?

Abszolút semmi közöd más magánéletéhez,pláne ha neked van kapcsolatod.

Kapcsolatot keres a srác,te pedig esetleg lelkileg elbizonytalanítanád a belekíváncsiskodással.

Ilyet ne tegyél senkivel, gondold át,ha veled tennék ugyanezt !

2023. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Legalább lenne valami közös téma... :)
2023. júl. 13. 19:11
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem hagyd! Egyáltalán nem biztos, hogy úgy sül el, ahogy arra te számítasz. Lehet, mivel ismeritek egymást, sokkal inkább elzárkózik majd előled. (Én jártam már így.)
2023. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
ez netto bunkóság
2023. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Ekkora parasztot:D Tudom hogy ez nem értelmes válasz de azért na...
2023. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Jani Belucci ***** válasza:
78%
Beteg fasz
2023. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Coming outolj te.
2023. júl. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 -remete- ***** válasza:
100%
Nem egy, barátra kollégámra találtam rá. Mivel nem tetszem neki így maradtunk munka kapcsolatban. Felnőtként ezt meglehet beszélni. Szamomra nem okozott gondott. Mivel tiszteletben tartottam a magánélet szentséget nem is nyomultam rájuk a továbbiakban sehogy se.
2023. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 steven95 ***** válasza:
100%
Tegyél ki arcképet profilnak, majd látogasd meg a profilját és majd látni fog. Ennél egyszerűbben aligha...
2023. júl. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Előtte beszéld meg azzal a szemellyel, akivel kapcsolatban vagy, hogy mit szólna, ha esetleg lefekudnel egy régi ismerosoddel

Csók-csók:)))

2023. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!