Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóboknak miért jó olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chris88 kérdése:

A homofóboknak miért jó olyan országban élni, ahol a kirekesztés és megkülönböztetés a mindennapok szerves része?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Most arra gondolsz, hogy a homofóbokat rekesztik ki, vagy arra, hogy a melegeket?
2023. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Én igazságos vagyok, mindenkit kirekesztek. Tegnap még magamat is, mert otthon hagytam a lakáskulcsot.


Javaslat: kevesebb pia, értelmes kérdés.

2023. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
#2 Attól, hogy szerinted a homoszexualitás betegség, homofóbok léteznek. Épp itt az élő példa. Azt meg sehol nem írta a kérdező, szerinte ki számít homofóbnak
2023. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Előbb tisztázni kellene hogy ki a homofób? Mit ertesz homofób alatt? Mert ma már mindenkire aki nem akar a saját nemével dugni, azt mondják homofób.
2023. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
14%
És az nem kirekesztés, hogy a normális épeszű emberek kiállnak Magyarországon az életfenntartó hetero kapcsolatból alakuló családok eszménye mellett? Én megtépném az összeset aki a homo-dolgokat propagálja! Szégyen, el kéne menni gyógykezelésre és nem a démoni dolgokat nyomatni!
2023. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
16%
Ha valakinek valami baja van, írjon privátot, ne sunnyogjon meg jelentgesse a válaszaim! Bár elég baj, hogy én bizonyulok rossznak, biztos keveseknek van itt gyerekük...
2023. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#5 #6 #7

[link]

2023. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
A homoszexuális emberekkel csupán a nemi identitásuk miatt nincs bajom. Amikor prideolnak vagy probálják ezt népszerűsíteni a fiatalok körében azzal már van . Vegánok nálam ugyan ez. Én heteroszexuális BDSM kedvelő szadista ,domináns férfi vagyok .Mégsem reklámozom és nem harcolok azért ,hogy ezt bárki is elfogadja pláne nem népszerűsítem . Nem sétálok végig egy porázra vert sub mazoval az utcán . Szerintem teljesenen magánügy a szexualitás .
2023. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

#9

Bár mindenben igazad lenne. Ötgyermekes édesapaként és már nagypapaként mondhatom, hogy amíg mi heteroszexuálisok nyugodtan kimehetünk kézen fogva a szerelmünkkel (férjünkkel/feleségünkkel, barátunkkal/barátnőnkkel), addig ezt a homoszexuálisok nem tehetik meg, mert az emberek többsége megbélyegzően, lenézően kezeli őket, mintha másod- vagy harmadrangú emberek lennének. Nem ugyanolyan női p...ából jöttek volna ki, nem ugyanolyan iskolába jártak volna, mint heteroszexuális társaik.


Tudom, hogy miről beszélek, hisz az egyik gyermekem is meleg. A barátját lényegében kidobta otthonról a saját apja, mert őszinte mert lenni vele.

2023. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%
Már vége a pride-nak. Nem értem miről van szó
2023. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!