Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Teljes fitymaszűkületes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes fitymaszűkületes szerszámot kényeztettek orálisan?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
kizárt
2023. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Inkább keress fel egy orvost
2023. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Gusztustalan állat az ilyen vagy finoman fogalmazva igénytelen


Hogy képes valaki ennyire elhanyagolni a saját pöcsét?

2023. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Mennyire kell igénytelennek lenni, hogy valakinek felnőttként fitymaszűkülete legyen? Az ilyesmi nem két hét alatt alakul ki, évekig tartó nemtörődömség eredménye.


Én ugyan a számba nem veszem, kényeztesse orálisan az Alien.

2023. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs és be se venném a számba, csak kíváncsi voltam nyugi már:)
2023. júl. 30. 22:01
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Na most én akkor kicsit finomabb választ adok:


Nem. Ugyan is így nem tudja rendesen tiszítani. Emiatt szmegma gyűlik meg és sokszor begyulladhat. Ez nem túl higiénikus, és a baktériumoknak egy remek kis otthont ad.


A fitymaszűkületet saját egészségi állapot miatt mindenképp kezelni kell. Manapság már rutin eljárás.


Amúgy volt már véletlen ilyen dolgom, és sajnos megmondtam hogy ne haragudjon de nem akarok semmit. Elég büdös tud lenni egy fitymaszükületes farok mivel ugye tisztítani nehéz.

2023. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem csak igénytelenség miatt alakul ki, hanem pl cukorbetegség miatt is lehet.
2023. júl. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem. Arra volt példa, akinek csak lógva lehetett hátrahúzni, neki csináltam, de akinek soha nem lehet, az hogyan mossa meg ? Olyannak nem csinálnám.
2023. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném a számba.

De az akkor be se tudná tenni?

2023. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!