Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a másiknak mentális betegsé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másiknak mentális betegsége van az nálad kizáró ok egy párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés

PL személyiségzavaros, pszichopata, nárcisztikus stb

Van diagnózisa, jár terápiára stb


Veled normálisan viselkedik, kedves és segít mindenben.


Másokkal hogy bánik az más kérdés.



2023. aug. 12. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
nárcisztikus... Kizáró ok.. Voltam már nárcisztikussal de soha többet!
2023. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero vagyok, de szerintem nincs különbség: nekem volt bipoláris barátnőm, és évekbe telt, amíg ki tudtam keveredni a kapcsolatból, és tovább tudtam lépni, majdnem én is beleőrültem. Aztán pár évvel a szakításunk után öngyilkos lett. Nyilván nem (csak) én voltam az oka (azóta túl volt már több pasin is) de azért ezt azóta is hordozom magamban.
2023. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Nicholas Nelson ***** válasza:

Háát, én ettől is félek nekem nincs semmi mentális bajom de nem állok szellemileg túl a toppon és attól tartok ez kizáró ok másoknál

Én lennék együtt amíg másra és önmagára nem veszélyes


De pl nekem szokott olyan lenni hogy hosszabb ideig eléggé boldog vagyok, tele vagyok energiával máskor meg annyira depizek de nem (remélem) tudom ez visszavezethető-e valamihez

2023. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok,de nyilván sokmindentől függ .Alapból a stabil személyiségekre lehet építeni
2023. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja szakítottunk, valszeg bpds a leányzó. Vagy bipoláris. Nagyon fáj még mindig, de soha többet nem jönnek össze olyannal akinek bármilyen ilyen betegsége van
2023. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valakinek nem tűnik fel amikor ismerkedik hogy a másik nem 100%-os annak mindegy ha tudja. Nem? Hisz ha zavar kiszúrod hogy zavar valami és offolod. Ha meg nem veszel valamit észre akkor...
2023. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mi a betegsége.


Én szociális fóbiás vagyok.

Egy introvertált személynek lehet előnyös lenne.


De szociopatával, féltékeny, nárcisztikus emberrel én se lennék, inkább egyedül maradok:)

2023. aug. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia? Az miben nyilvánul meg? Bár mondjuk én is örülnék neki ha lenne hozzám hasonló aki nem jár bulizni nem kedveli a társaságokat stb.
2023. aug. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoc fob vagyok, sztem ez azért nem olyan dolog mint a nárcisztikus, bipoláris stb.

Ezzel nem ártasz a másiknak.

2023. aug. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8


Nem szeretek rohanni, pörögni, nyaralni, otthonülős, film, sorozatnéző vagyok.


Lemerítenek az emberek.


Nem megyek anyóshoz pofavizitre, stb. . .

2023. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!