Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szüleim sejthetik, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim sejthetik, hogy meleg vagyok és azért barátkoznak egy meleg párral, hogy merjek coming outolni?

Figyelt kérdés

Szóval anyu munkahelyén dolgozik egy külföldi állampolgárságú férfi és nyíltan meleg, illetve férje is van.

Eddig nem igazán gondoltam, hogy a szüleim elfogadók, mert sok kormánymédiát néznek, pl. m1 és tv2.

De az utóbbi időben anyu elkezdett barátkozni a pasival és már közös vacsorán is voltunk velük. Elég barátságos volt végig a hangulat és sokat beszélgettek mindkettőjükkel. Illetve itthon, egymás közt sem tesznek homofób megjegyzéseket rájuk.


Szerintetek ez véletlen vagy független attól, hogy meleg vagyok?

Illetve ilyenkor érdemes elmondani? Mert mondjuk olvastam már olyat, hogy valaki elfogadja, de ha a saját családjában van, akkor nehezebben megy vagy elutasító.



2023. aug. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet. Akkor viszont jófejek!


Ettől függetlenül akkor mondd el, ha te készen állsz rá.

Nehezebb lesz elfogadniuk, mint egy idegenét, ez világos.

2023. aug. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Az a saját lelkedből fakad, hogy mikor coming out-olsz. Amennyiben úgy látod, szüleid miattad teszik a leírtakat, akkor talán igazad lehet.

(mellesleg, egy homofób nem fog barátkozni melegekkel, vagyis valóban nyitottak lehetnek szüleid)

Sokan azért nem merik felvállalni, mert még a szülők tartják el és fél az esetleges következményektől, melyek rossz irányba fordulása esetén nem lát egérutat, mivel nem tud elköltözni, saját életet élni.

Nem látunk bele a családi életetekbe, a te életedbe! Vagyis, érdemleges választ itt nem fogsz kapni!

Ha mégis ki meri valaki jelenteni, ezt vagy azt tedd, ne hallgass rá! Egy valakire hallgass, önmagadra!

2023. aug. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet véletlen is.
2023. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy jó indikátora annak, hogy veled sem lesznek elutasítóak.
2023. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában homofób emberek nem szoltak nyíltan melegekkel barátkozni, szóval ez mindenképpen jó jel.


Úgy általánosságban viszont azt mondom hogy akkor comming out olj amikor biztosnak érzed az anyagi és lelki helyzetedet és elfogadtad magadat.

2023. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az anyai megérzésnek van az a szintje, hogy ő sokszor előbb rájön ennek lehetőségére, mielőtt még másba felmerülne. Ezt anyu mondta nekem miután coming outoltam.
2023. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!