Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmúlhat a traumám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat a traumám?

Figyelt kérdés
Volt egy idősebb férfi akivel havonta 2-3-szor összejártunk. Mondhatjuk a későbbiekben azt is hogy bántalmazó kapcsolat volt. Még ha nem is fizikailag de lelkileg igen. A szexben nem volt erőszakos de úgy bánt velem majdnem mint valami rabszolgával. Nem köszönt, lenézően beszélt hozzám, olyan volt mintha alsóbbrendű lettem volna. 19 éves vagyok, most fogok egyetemre menni. De annyira mély nyomott hagyott bennem ez az egész hogy undorodok a szextől és a melegektől. Persze tudom hogy nem mindneki ilyen. És hogy rengeteg jó ember van. De nagyon megviselt ez az egész. Ezt ki fogom heverni szerintetek? Érdemes lenni felkeresni egy szakembert? Volt valaki hasonló helyzetben? Hányingerem van attól is ha a meleg társkeresőkre gondolok. Nem hogy valakivel szexuálisan együtt legyek.

2023. aug. 17. 01:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Együttérzek veled, hasonló érzések, gondolatok kavarognak bennem is. Sajnos, ez egy ilyen világ,nagyon kegyetlen, embertelen tud lenni. Időbe fog telni míg túl leszel rajta. Vígasztaljon, hogy még fiatal vagy, előtted az élet. Egyelőre próbálj meg elsődlegesen a feladatidra, tanulmányaidra összpontosítani.
2023. aug. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztaljon, hogy az idősebb férfi egy bunkó, aki nem értékelte azt, hogy egy fiatal szóba áll vele!

Magamból kiindulva, semmi esetre sem tettem volna ilyet!

2023. aug. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes,hogy az ilyen "idősebb " férfiak mindig találnak balekot és mindig keresik az ilyen férfiakat.

Aki normális,szeretettel közelít,azt meg lepattintják.

Ha most azt írnám le jó cifrán mit gondolok az ilyen idősekről,akkor biztos kitiltanának innen.


Egy olyan "idős" férfi,aki szomorú,ha ilyeneket olvas...

2023. aug. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen érdemes szakemberhez menned... az mindig érdemes és te is nagy traumaként írod meg ami történt. Ne halogass. Ő majd segít, hogy tudatosabban válassz partnert..

Teljesen evidens, hogy a probléma nem onnan gyökerezik, hogy neked volt 1 ilyen partnered és hagytad hogy így bánjon veled. Az, hogy miért hagytad, na az az érdekes kérdés amit tudatosítanod kellene!

2023. aug. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Majdnem megkönnyeztem, biztosan annyira borzalmas volt, hogy visszajártál hozzá rendszeresen.


Amikor legközelebb kiírsz sztorit akkor próbálj valamilyen kényszerítő körülményt belecsempészni, pl:

- intézetben a nevelő zaklatott

- zsarolás miatt kellett valakit szexuálisan kiszolgálni

Stb.

Szurkolok hogy jobban sikerüljön a következő unalmadban kiírt kamukérdés.


(Mert így hogy házhoz mentél a fahszért, egy kissé visszás és kognitív disszonanciát okoz az olvasóban, hogy még te undorodsz mindentől is önmagadon kívül.)

2023. aug. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyetemre fogsz menni de annyi értelem nincs benned, hogy amikor csak a halvány jele megjelent a lekezelésének, nem hagytad ott azonnal...
2023. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami érdekes, hogy hagytad. Ezen gondolkoztál miért? Meddig tartott?


Nekem is volt 1 ilyen élményem. A srác kedves volt stb. Az első talin is rendben ment minden igaz akkor nem volt kötözés. Aztán jött a második ahol szintén minden rendben volt addig a pontig amíg le nem kötözött. Onnan viszont minden más lett. Olyanokat tett velem amikre előre tudta, hogy nem akarom. Befogta a szám így mindegy volt mit teszek kiabálni se tudtam. Én 22 voltam ő 21. Tehát nem a kor számít... A helyet én szereztem így a mai napig nem tudom ki is ő valójában. Igaz tudni se akarom. Nekem csak light játék lett volna izgi. Hát nem az lett. Ennek jópár éve. A mai napig vannak pillanatok amik beugranak. Azonban én utána többet nem találkoztam vele.


Később volt egy domináns emberrel dolgom. A leveleiben normális volt. Élőben olyan mint amit leírtál. Az első talinkon kb 10 ilyen mondat után hagytam ott. Tudtam, hogy nem tűröm el. Ezért is érdekel te miért hagytad?

2023. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

“Undorodom a bvziktól, hé bvzik mit tanácsoltok nekem?” szerkezetű kérdést olvashattunk.


Sok szerencsétlen meg írja is az együttérző tanácsokat erre a nyilvánvalóan kamu kérdésre.

2023. aug. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Na látod, akkor mostantól áttérhetsz a nőkre....😲
2023. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
Mikor ért ez véget? Csak mert az hogy valaki bunkó veled nem kellene hogy a szextől elvegye a kedved. Mármint nincs összefüggés benne szerintem. Főleg ha a szex elvileg jó volt neked vele.
2023. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!