Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem ugrok bele random...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem ugrok bele random szexuális kapcsolatokba akkor miért néznek nem normálisnak?

Figyelt kérdés

Ha melegekkel beszélek (akár társkeresőn, akár meleg közösségben, baráti körben) mindenki furán néz, hogy nem alkalmizom, nem érdekel a barátság extrákkal és megélek szex nélkül. Kb elmebetegnek kezelnek.


Nekem viszont sokkal több kell ahhoz, hogy érdekeljen valaki. Valószínűleg demiszexuális vagyok és érzelmek nélkül üresnek érzem a szexuális kapcsolatot is.


Érdemes lenne ennek ellenére úgy szexelni már az első de legkésőbb a második randin, hogy nem igazán akarom még? Nekem az intimitás ezek szerint mást jelent mint ami "normális".



2023. aug. 20. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ha te nem akarod, bele ne menj, csak mert mások szerint az manapság a normális! Haladj csak a saját értékrended szerint, ne mások véleménye határozza meg, amit teszel. Hidd el, vannak még ilyen emberek, mint te, csak nehéz őket megtalálni.
2023. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanigy vagyok es mindketten tudjuk, hogy ez eleg hatranyosan erint minket a mai felgyorsult meleg vilagban. Ha nem fekszel le egybol valakivel az elso alkalommal akkor egyszeruen csak felszivodik. Engem mar rengetegszer csesztek igy at, de nem adom fel az elveimet. Aki egybol pattan emiatt, az annyit is er.
2023. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező előtt is, az eddig válaszolók előtt is tisztelettel meghajlok most !

Olyan jó ilyet olvasni,hogy nem mindenki ágyon át vesz emberszámba valakit.

Maradjatok ilyenek,az emberi tartás az egyik legfontosabb az életben !


F

2023. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

miért lenne problémàs hogy nem fekszel egyszóra hanyat


engem is néznek furànak hogy nem teszem szét a làbam elsőre, pedig transz vagyok (ez a sztereitípia)

én pl csak akkor tudok valakivel szexuàlis kapcsolatot lêtesíteni ha az érzelmi kontakt is megvan (legyen az fiu vagy làny)


Niki

2023. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond azzal, ha nem alkalmizol, sőt az a normális.
2023. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress magadnak nőt!
2023. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!