Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért homofóboznak és náciznak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért homofóboznak és náciznak le az emberek ilyen könnyen?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag megosztó témát hoztam.

A helyzet az,hogy rendelkezek jobb és baloldali nézetekkel.Ehhez a témához viszont talán konzervatívabban állok hozzá.

A szexualításnak a forradalmát éljük gyakorlatilag,mindenki lehet minden,mindenkit el kell fogadni úgy ahogy van.Hogy miért,mert "változnak az idők".De mi alapján,mit tartunk elfogadottnak és mennyire jó ez,egyik pillanatban az,másik pillanatban meg más az elfogadott,de hogyan is történik ez?

Én úgy gondolom,hogy senkit sem kell bántani azért mert meleg,biszex vagy transz és még sorolhatnám.Ők is emberek,ugyanolyan jogok megilletik őket mint engem illetve titeket.Na de...ez azt jelenti,hogy normális?Nem,sajnos nem és itt jönnek a bonyodalmak.Az embereket általában az állatokhoz hasonlítom,igen mi is ösztönlények vagyunk hiába a fejlett modern társadalmunk.Az állatoknál a hímek párosodnak a nőstényekkel az embereknél meg a férfi a nővel,mert szaporodás szempontjából ez az alap,ez a normális az egézséges.Nem akarom ráerőszakolni a nem heterókra,hogy akkor tegyetek így mert ezt kell,de ne magyarázzátok meg nekünk,hogy ez teljesen okés mert nem az.Ha én fél kézzel születek és én azt mondom,hogy ez normális,az lesz? Nem lesz az,hát de én azt akarom,hogy az legyen.Elfogadom,hogy nem vagyok olyan mint a többi ember ők meg fordítva,hogy én sem vagyok olyan mint ők,persze így is fog hátrányos megkülönböztetés érni ezt nem lehet elkerülni,max csökkenteni.Az egyenlőség fogalom,már ha létezik ilyen az egyenlőtlenségben van.Az LMBTQról nekem már nem az elfogadás jut eszembe,mondom ezt úgy,hogy én igennel szavaztam a melegek házasságára és,hogy gyereket fogadjanak örökbe mert inkább legyen a gyerek 2 azonos nemű szülővel mint 2 lepukkanttal.Az,hogy nemierőszak áldozatává válna a gyerek,könnyen előfordulhat,nem csak náluk.Én erre annyit mondok,hogy az utcára se menj ki mert hátha elüt az autó.Viszont ezt reklámozni kell,provokálni az embereket?Mert ez inkább már bicskanyitogató amivel csak megutáltatják magukat és a hozzájuk hasonló emberek is kiröhögik őket.Ezek az emberek selejtek?Nem,de nem normális akkor sem és itt a lényeg mert ezt a kettő külön fogalmat nem tudják különválasztani.Az ember ott gyűlöli és utálja a másikat ahol akarja és sajnos kis hazánkban az átlag emberek zöme végletekben gondolkozik.A helyzet az ahogyan már írtam korábban is különböző platformokon,hogy az LMBTQ nem az egyenlőségért küzd,hanem piedesztálra helyezi a kisebb csoportokat és a világ ellen fordítja azt ami a jelen és a jövő világának a legális fasizmusa lesz és a hozzám hasonló embereket egész egyszerűen lefogják radírozni a béke és a szeretet nevében.



2023. aug. 21. 18:47
1 2 3
 11/21 steven95 ***** válasza:
71%

#4 vannak itt bajok:


"ezek szerint egy homofób kirekesztő álszent ember vagyok"

Én csak azt mondtam álszent.


"aki egy mentális betegségre azt mondja, hogy nem normális

Én csak azt mondtam NEKEM mi a normális, de Te érzed magad támadva, ismerős?


"és megkérdőjelezi az LMBTQ káros tevékenységeit"

Megkérdőjelezheted, de itt nem fejtetted ki...


"A melegségre és ehhez hasonlókra nem kell,hogy büszkék legyetek."

Nem a melegségre vagyok büszke. Hanem hogy a 10 éves önmagam eljutott odáig hogy egyenragú embernek merem tekinteni magam pl. Veled. miközben 1000 hasonló kommentár kísért utamon, mint a Tied.


"Akármennyire is fáj,a világ vagy az élet a heteróknak"

Igen, ti szaporodhatok azzal akikhez vonzódtok, szuper dolog lehet. Már csak egy kérdésem van: mi okozza ennek a ténynek a görcsös ismételgetését nálad?


"Üdv:Egy utálkozó homofób náci"

Magadra aggatsz védekezésből negatív címkét, és rajtunk kéred számon? Nem én hívlak homofób nácinak, hanem az Én vélemény redukálod bele abszurd módon ebbe a kifejezésbe, de te hüledezel, hogy kiforgatom amit írsz...

2023. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

Homofób igazából lehetsz, nácinak nem mondanálak, de hogy fél oldalon keresztül taglalod, hogy miért esik jól áldozati pózba vágni magadat, azt nem értem.


Zavaros a logikád, az ún. "érveidet" pedig már ezerszer hallottuk, sokféle változatban.

2023. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, említette-e már valaki, számos etológus kutatása alátámasztja, hogy a legtöbb emlős állat biszexuális. Azaz természetes a biszexualitás. Az állatvilágban nincs társadalmi- / családi elfojtás, ideológiai alapon.


Elég, ha csak a gazdi lábát átkaroló kutyusokra gondolsz, aki tossza a kutyafaszt a gazdi lábához, akár nőnemű a gazdi, akár férfi.


Bocsánat, hogy nyersen fogalmazok, de ez az igazság. Az állatok ösztönösek, mégpedig ösztönösen a kutyának se számít, hogy milyen nemű a másik.


A nőstény tüzelése nyilván felizgatja a kant, de ha épp nem érez ferromont, a kankutyákra általában olyankor IS rá szokott jönni a baszhatnék, és akkor mindegy nekik, milyen nemű a másik.


És ezt tudósok is bizonyították.

2023. aug. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A homoszexualitás és egyéb orientációk normálisak, mivel megtalálhatók a természetben, állatvilágban is, és a szemnek nem csak az utódnemzés a célja, nálunk heteróknál se.


Üdv: egy liberális

2023. aug. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

Szia, minden szavaddal egyetértek. Tipikus: légy elfogadó, de akikkel elfogadó kell légy, ők nem elfogadóak. Itt is ez a helyzet sajna, nem fogadják el a véleményed.


F/26/meleg

2023. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
66%

#15


#6-7 vagyok. A probléma az, hogy a biológia egy természettudomány, szilárd tényekkel, ez meg nem véleménykérdés. Arról lehet vitatkozni, sőt kell is, hogy a társadalom egy számára legalábbis másnak tűnő kérdést hogyan kezeljen, de azért nehogy már természettudományos tényeket tegyünk véleménykérdéssé. Az sem véleménykérdés, hogy a sejtek örökítőanyaga a DNS, lásd Hershey-Chase-kísérlet. Ez sziklaszilárd tény. Társadalmi kérdésekről lehet és kell is vitázni, de ténykérdésekről nem. A tény az tény, akkor is, ha az ember a feje tetején ugrál. És pontosan ebből adódik az emberi butaság: hogy tényeket akarunk a szájízünk szerint elferdíteni. A tény az, hogy a homoszexualitás természetes körülmények között is, az emberhez teljesen analóg módon megjelenő jelenség, ezért a természetességére/természetellenességre vonatkozólag lehet az állatvilágról extrapolálni: mivel ott természetes, az embernél is az. Pont. Egyedül azt lehet itt megtámadni, hogy miért lehet az állatokról az emberekre extrapolálni, de annak a létjogosultságát meg ha akarod, csípőből alátámasztom neked legalább 5 nyomós érvvel, aztán még el se kezdtem gondolkodni.

2023. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
És igen, a vírusoké nem feltéltenül DNS, tudom jól, sőt a retrovírusoknál még a centrális dogma is borul, de a vírus nem sejt, még csak nem is élőlény ugyebár...
2023. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

12:14-es


"Itt is ez a helyzet sajna, nem fogadják el a véleményed."


Ahogy a 14:27-es is írta, a homoszexualitás természetessége nem véleménykérdés. Ennyi erővel a gravitáció létezését is vitathatnád.

Amúgy meg szerintem te nem vagy meleg.

2023. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fúúú, ne tudd meg miket hallgattam végig már a gravitációról is. xDDDD Fájdalmas...


#16 voltam.

2023. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 Azért én már nem lepődök meg semmin, bizonyos emberek a föld formáját képesek vitatni.. Hát akkor hol a határ?
2023. aug. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!