Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem tud sok idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud sok idősebb ember igényesebb lenni?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, de ezen már többször elgondolkodtam.

Ezt a jelenséget a melegszaunákban inkább 50+os embereknél látom, azok közül is leginkább a nyugdíjasoknál, nagyon ritka volt eddig az, hogy egy fiatal ilyen igénytelen volt.

Mikre értem:

- hatalmas amorf és büdös izzadtságszagú test

- büdös száj amit méterekről is érezni

- terjeng körülötte az erős s¤ggszag és lábszag, holott simán lezuhanyozhatna

- haj és szőrzet olyan szinten igénytelen, hogy simán egy hajléktalannak néz ki az illető

- sokszor már társkeresőn is látni a képeken, micsoda igénytelen az illető, és most nem arra értem, hogy valami top-modell magazinból öltözködjön


Ismerek több recepcióst/felszolgálót melegszaunákban (Mo.n meg külföldön is), és ők is mondták, hogy az ilyen emberek egy héten 4-szer vagy 5-ször is jönnek, állandóan rohangálnak a kabinokhoz meg fogdosnak mindenkit, és komolyan elcsodálkoznak azon, hogy senki (de komolyan SENKI) sem akar tőlük abszolút semmit, és mindenki elhajtja őket maguktól.

Nem egyszer láttam, hogy a zuhanyzás annyiból áll nekik, hogy beállnak a zuhany alá pár másodpercre, aztán jönnek is ki. Utána is bűzlenek az izzadtságszagtól.


De én ezt nem bírom megérteni. Ha annyira szexelni akarnak másokkal, akkor miért nem evidens, hogy ápoltnak kellene lenni?

Ismerek ilyen helyen pár masszőrt is, és egyikük mondta, hogy 3-4 ilyen már időpontot sem kap, akkor sem, ha egész nap nincs egy masszás se, mert büdösebbek, mint a nyilvános WC.

Sőt, egyik pincér el is mondta, hogy a füle hallatára üvöltött le egy fiatal egy kb 60 évest, hogy hagyja már békén, meg húzzon már el zuhanyozni, mert meg lehet dögleni tőle, olyan büdös és áporodott. De ez az illető rendületlenül ugyanúgy büdösen és mosdatlanul jön azóta is, lábszag-s¤ggszag-szájszag kombó az egész pasas.


Tényleg irreális elvárás, hogy valaki rendbetegye magát?


Mit gondoltok erről a jelenségről?



2023. aug. 21. 18:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Főleg azt, hogy semmi köze a melegséghez, sem egyáltalán a szexualitáshoz.
2023. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Igénytelen emberek minden életkorban vannak. Csak amíg egy fiatal, sportos pasinál "elnézik" ha kicsit megizzad addig egy öregnél már zavarja a többséget. Diszkriminatív vagy sem, de ez van.
2023. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

A baj az, hogy ha tudják is, le se sz@rják, nem érdekli őket.

Dolgoztam melegszaunában (szintén külföld) kvalifikált masszőrként. Én is megmondtam párnak, hogy ne haragudjanak, de csak akkor jöhetnek, ha előtte lezuhanyoznak szappannal mindenhol. Már volt olyan, akinél szó szerint majdnem elhánytam magam. Azóta egyik sem akart masszást, meg látványosan meg voltak sértődve. Szánalmasnak tartom az ilyeneket. Az ember csak jót akarna, hogy felhívja rá a figyelmet, erre megsértődnek. Akkor legyenek csak retkesek és büdösek, nekem mindegy. Ha nekik öröm azt hallgatni rendszeresen, hogy undorítóak és gusztustalanok, meg hogy egy hajléktalan se büdös ennyire, akkor egészségükre.


Amúgy társkeresőn én is rendszeresen látok ilyeneket. 40-50-60 évesek keresnek fiatalokat, igényeik és elvárásaik azok vannak, közben ők meg leírhatatlanul néznek ki, egyes képeken már a szagokat is el tudom képzelni. Szerintem valami álomvilágban élnek az ilyenek. Rám is írt egy 68 éves, hogy szeretne sportosabb fiatalokkal ismerkedni, ő meg közben 175 cm-rel volt kb 140 kilo, a pöcsét szerintem 30 éve nem is látta már a nagy szőrös hasától. Aztán ha elutasítom, akkor én vagyok a felszínes.


Én amúgy azon a véleményen vagyok, hogy igenis meg kell az ilyeneknek mondani, hogy vagy zuhanyzás vagy takarodjon vissza a barlangjába, mert nagyon sokszor mér órák után is érezni lehet a kabinoknál, hogy egy ilyen arra lődörgött és más szórakozását teszik tönkre, mert ki akar szexelni egy bűzfelhőben.

2023. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

"Csak amíg egy fiatal, sportos pasinál "elnézik" ha kicsit megizzad addig egy öregnél már zavarja a többséget."


Lehet, de valahogy mindig azt látom, hogy szauna vagy akármi után a fiatalok elmennek zuhanyozni, míg az idősebbek közül sokan nem. Engem valahogy a fiataloknál is nagyon zavarna a büdössék.

2023. aug. 21. 19:11
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Mondok egy érdekes dolgot.

Nemcsak nálam,hanem más ápolt és nem tatás kinézetűnél fordult elő,ismerkedésnél. Nem szaunában, mert oda én nem járok,és aki mesélte, az sem volt.

Lényeg,hogy nagyon sokan kifejezetten dagadt,szőrös,140 kilós és főleg kopasz krampuszokat akarnak,azokkal összejönni...

Na most,sem aki mesélte, sem én nem vagyunk sem dagik, sem kopaszok,sem ápolatlanok,sem tolakodóak. De mi unalmasak vagyunk,mert nem vagyunk papásak! Elhangzott konkrétan.

Volt olyan 29 éves, aki a 62 éves kövér barátja után epekedett, aki ráadásul eltűnt egyik napról másikra.

Teljes értetlenség ez az egész...


De az ápolatlanság,szagok,pofátlankodás az nálam red flag, ha fiatal,ha idős.

2023. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Itt a kérdező nem arról írt, hogy a szaunában izzadtak, hanem az alapvető higiénia a problémás.


Én azért nem is járok soha ilyen helyekre, mert folyamatosan azt olvasom tele a hely az ilyen igénytelen figurákkal. Ilyenek hozzám ne érjenek.


Meg az ilyen igénytelenek miatt is esélytelen bármilyen gloryhole is, mert a csikkpöcsű toporog ott és messziről érezni a szagát.


Én azt csinálnám hogy lehetnének külön fiatal (18+ persze) napok. Akár heti 1x mondjuk 18-30 köztieknek, meg ugyanígy egy 30-50 és 50+

2023. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

"

Itt a kérdező nem arról írt, hogy a szaunában izzadtak, hanem az alapvető higiénia a problémás.

"


Igen, erre értettem, elnézést, hogy nem fogalmaztam érthetőbben.

2023. aug. 21. 21:36
 8/29 anonim ***** válasza:
26%
Vígasztaljon bennetek, egyszer ti is lesztek öregek.. (akiktől majd undorodnak.)
2023. aug. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

"Vígasztaljon bennetek, egyszer ti is lesztek öregek.. (akiktől majd undorodnak.)"


Feltűnt neked, hogy a higiéniával van a probléma a kérdésben és nem az életkorral? Csak azért, mert valaki öreg, még nem jelenti azt, hogy automatikusan büdös és ápolatlan. Papám 95 éves koráig volt képes magát ellátni egyedül, és mindig tiszta és higiénikus volt, sosem volt mosdatlan, büdös, koszos, pedig elég lassan és nehezen tudott mozogni.

2023. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 DominikX ***** válasza:
74%

#8 annyi jól kinéző öreg van, hogy ugrálnák rajtuk ejféltől reggelig, csak sajna nem Magyarországon.

A legtöbb már 40 évesen úgy néz ki, mint vmi disznó. Elhagyja magát, kövér a farkát meg úgy kell keresni az erszényben.

Ha ilyen öreg leszek akkor megértem majd az akkori fiatalok undorodottságát.

2023. aug. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!