Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan coming outoljak ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan coming outoljak ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Anyám január óta tudja, hogy meleg vagyok. Most közöltem, hogy van egy csávóm. Hallani sem akar róla. Mégcsak megismerni sem. Félt attól, ha apámnak outolok, belebetegszik és meghal. Pedig én már szeretnék ezen túlesni. Ha nem outolok most, tovább folytatódik a hazudozgatás..nem tudom mi legyen.

2023. aug. 30. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
és ha egyszerűen nem beszélsz erről? ha a szüleidnek ez nem jó, akkor ne beszélj róla nekik, miért fontos ez, hogy tudják? annak ellenére is, hogy tudod, hogy nem akarják elfogadni. ez sajnos ilyen, nem fog változni. a szüleid tartsd szem előtt, főleg ha tényleg belebetegedne apud.
2023. aug. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Soha, de soha nem értem meg azokat a szülőket, akik bármiféle elutasítással és megvetéssel, netalán gyűlölettel viszonyulnak a saját gyerekük iránt csak azért, mert meleg lett. Nem te döntöttél, hogy élni akarsz, arról sem te döntöttél, hogy ilyennek születsz. Az ő genetikájukat horodozod és aztán még hibáztatni mernek, azért ami vagy, azért amiért ők is felelősek. Az eszem megáll... sajnálom nagyon, hogy így jártál. Szerintem hagyd őket a fenébe, kezdj el felépíteni önálló életet és élj boldogan. Nem az ő szórakoztatásukra születtél, ha igazán szeretnének elfogadnának úgy ahogy vagy, a hibát pedig nem benned kellene, hogy keressék.
2023. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van saját egzisztenciád, akkor vállald fel magad, túlélik. Ha meg nem tudják elfogadni, hát így jártak. Csak egy életed van, nem élhetsz mások elvárásai szerint.
2023. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen esetben teljesen felesleges vergődni a coming outtal, pedig elhiszem, hogy neked nagyon jól esne. Inkább vedd rá őket a csendes beletörődésre, ha pedig barátnőkről érdeklődnek tereld el a témát, vagy mondd, hogy neked nem kell, nem lesz és téma lezárva.
2023. aug. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem senki se halt még ebbe bele, de ha ennyire homofobok, akkor inkább hagyd a csudában, nem kell nekik mindent tudni.
2023. aug. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy tipikus mérgező szülő játszma, ez a szegény apád belebetegedne... Ebbe ne menj bele! Én azt javaslom, hogy fordulj pszichológushoz, és az ő támogatásával dolgozd fel a szüleiddel a kapcsolatod, mert az önmagában meghatározza a személyiséged, akkor is, ha soha nem látod őket!
2023. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Van valami realitása? Szívbeteg?

Ha nem, nyugodtan mondd ki, amit akarsz. Aztán csukd rájuk az ajtót.

2023. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sandrisbp ***** válasza:
100%
hány éves vagy? apád hány éves? mondjuk ebbe szerintem még idős apák se halnak bele, szóval ez csak egy játszma a mama részéről... de ha nem velük élsz együtt, én helyedben alighanem hanyagolnám a kérdést. végül is nem rájuk tartozik, mit csinálsz és kivel... másik lehetőség, hogy teszteld kicsit apádat, meséld el, hogy van egy szimpatikus meleg barátod (de nem mondd, hogy a pasid), és várd meg a reakcióját, mit gondol a melegekről - lehet, hogy nem is lesz negatív.
2023. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha anyádnak is el tudtad mondani segítség nélkül, akkor ugyanúgy mondd el a mi segítségünk nélkül apádnak is.

Az pedig, hogy mit fog gondolni azután rólad, és hogy bele fog-e betegedni, bele fog-e halni, csak azután fog kiderülni, ha már elmondtad, bár én még nem hallottam olyan emberről, aki ebbe belebetegedett-, vagy belehalt volna...

2023. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én 29, apám 68.
2023. aug. 31. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!