Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteró srácként ciki lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácként ciki lenne egy egyedülálló meleg barátomnak műfütyit ajándékozni?

Figyelt kérdés
Elsősorban homoszexuális férfiak véleménye érdekelne. Ti felháborodnátok ilyen ajándékon vagy örülnétek neki?

2023. szept. 5. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyedulálló melegként mondom,hogy nagyon sértene.Még akkor is,ha aktív vagyok.

Nem biztos,hogy barátom lenne utána a másik továbbra is.

2023. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé, mert nem szeretem a műfaszt.
2023. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Én jót röhögnék rajta. Persze csak ha olyantól kapom, akivel elég közel állunk egymáshoz, akivel amúgy is téma szokott lenni a szexuális életünk.
2023. szept. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a kapcsolatom azzal akitől kapom, vannak olyan heteró barátom akikkel téma a szex. Nyilván tőlük viccesnek venném.
2023. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha passzív a srác, és nagyon jó barátok vagytok intimitásról is beszélgettek oké.

Aktívnak ez nem fér bele, max ilyen Dugható műpéló,ha tudtok rajta nevetni.

2023. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborodnék fel, de ajándékba nem szeretnék ilyet kapni senkitől, inkább vmi mást.
2023. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem értem azokat akik vérig sértődnek ezen. Én jót röhögnék rajta.
2023. szept. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 steven95 ***** válasza:
100%
Ha közeli barát vagy, lazán dumáltok intim dolgokról. Viccesnek is veheti. Kérdés, hogy hasznára válik e ha szingli, azaz szeret-e a farok másik végén is lenni, de lehet hogy Te ezt már tudod... Vagy mesztelen férfis naptárat, síkosítóval... kifejezetten viccesnek vehető, ha mindenkép hálószobai témakörnél maradnál. Vagy maszturbátort.. ha olyan intim baráti a viszonyotok hecceld vele hogy előtte felavattad...
2023. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sértődnék meg ilyeneken, de mondjuk könnyen haszontalan ajándék lehet belőle, ami hamar a sarokban vagy a kukában landol, ha pl. nem tetszik a mérete, béna az alakja, rossz minőségű az anyaga, kényelmetlen a használata stb. Olyan ez, mint karácsonykor ruhát vagy parfümöt venni ajándékba. Kicsi az esély rá, hogy pont eltalálod a másik ízlését, tetszését. Meg nem is mindenki szereti a mű cuccokat. Nekem is van, de meg sem közelíti a valódit, így szinte sohasem használom, mert olyan "mű" érzés.
2023. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb nem volt? - tenném fel a kérdést és dobnám a sarokba a többi közé.
2023. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!