Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ciki lenne egy elvileg meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne egy elvileg meleg pasit elhívni valahova?

Figyelt kérdés
Én heteró nő vagyok, kedvelem őt és úgy érzem jó haverok lehetnénk. Nem értené félre? Hogy hívjam el úgy, hogy ne az jöjjön le neki, hogy randi lenne?
2023. szept. 5. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%

Mondd hogy szeretnél barátkozni és úgy gondolod jól kijönnétek barátként. Emeled ki hogy nem randi. Aztán ha meleg úgysem fogod úgy érdekelni.

Remélem összejön

2023. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És, ha bejön, azt hogy titkoljam el előle?
2023. szept. 5. 17:41
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

2

Ne mondd meg neki! Szivesen

2023. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi. De nem fogja észrevenni?
2023. szept. 5. 17:43
 5/24 A kérdező kommentje:
Hova hívjam?
2023. szept. 5. 17:44
 6/24 anonim válasza:
100%

Most akkor bejon neked de ő meleg?

Akkor hogy akarsz barátkozni??

Sérülni fogsz ha ő csak saját kapura játszik

2023. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen. De azt is hallottam, hogy biszex. Tudom, de a közelében akarok lenni. Már az is szarul esett, amikor láttam, hogy más pasival beszélget.
2023. szept. 5. 17:48
 8/24 anonim válasza:
100%

Kezdj el vele beszélgetni látni fogod rajta hogy akarja e a beszélgetést.

Később elhívhatod kávézni beszélgetni és akkor több dolog is kiderulhet ha pl exekrol kerdezed vagy a beallitottsagarol.

2023. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Pasival volt kapcsolata. Amikor bejelöltem a facen még kapcsolatba volt,de utána leszedte. Nem tudom közvetlen, kedves, néha távolságtartó
2023. szept. 5. 17:57
 10/24 anonim ***** válasza:
37%

Meleg férfiként egy nővel még sétálni nem mennék el,nemhogy elviseljem a "jelzéseit"...

Abszolút hidegen hagynak minden szempontból.

2023. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!