Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért olyan nehéz macis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz macis, férfias meleg pasit találni?

Figyelt kérdés

A macis (de az ápolt fajta) férfiakat kedvelem, viszont Budapesten azt tapasztalom, hogy a macis meleg férfiak gonoszak, rossz szándékúak, lehet általánosítás, de több ilyennel találkoztam. Nagyon felszínesek, félnek és nekik áll feljebb. Amikor anno bevallottam, hogy meleg vagyok, mindig egy nagy kedves szakállas férfit képzeltem el magam mellé, de nem gondoltam, hogy ennyire nem egyszerű az ismerkedés…


Más is tapasztal hasonlót?


2023. szept. 10. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Akiket gonosz,vagy rosszindulatú melegként ismerek mind egytől egyig vékony,vagy átlagos és fiatal.

Középkorú,nem vékony férfiként írom,hogy akit testes,vagy macisként ismerek,még ha erről az oldalról is,azok kedves,szeretnivaló és legtöbbször átvert és elhagyott meleg férfiak.

A maci definícója egyébként nem hiszem,hogy arcszőrzethez köthető.:)


F/Bp

2023. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"mindig egy nagy kedves szakállas férfit képzeltem el magam mellé, de nem gondoltam, hogy ennyire nem egyszerű az ismerkedés…"


Télapó már foglalt.


Egyébként a testalkatnak nincs köze a személyiséghez.


Mekkora merítésből vontad le ezt a konzekvenciát?

2023. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Huuuha....kérlek ne általánosíts......sokan vannak akik otrombák,de van köztünk olyan is aki olyan mint amire vágysz
2023. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 30-as éveik végén járó férfias aktív srácok legtöbbször már foglaltak. Pl. én is kiéltem magam és nyugalomra vágytam, lett egy pár évvel fiatalabb párom, akivel azóta is boldog párkapcsolatban vagyunk. Bízom benne, hogy örökre együtt maradunk. A jellem nem az alkattól függ, továbbá Bp-n egyébként sok a sz@rkavaró homár srác.


42/F/aktív

2023. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!