Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párkapcsolatban volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párkapcsolatban volt már részetek cockold szexben?

Figyelt kérdés
Ha igen, kitől származott a felvétés az aktív féltől? Megvalósítása? Hogy találtatok megfelelő bikát?

2023. szept. 10. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyetlen egyszer történt ez meg, mert mindketten ki akartuk próbálni. Amúgy nem nagy szám, jobbra számítottunk mindketten. Romeon ismertük meg a pasast, de csak egyszeri alkalomról volt szó, és így utólag szégyenlem, hogy kipróbáltuk, mert egyébként monogámok vagyunk ezt az egy esetet leszámítva.
2023. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Mit jelent? nem tudom
2023. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

A cuckold az, hogy a pár egyik tagja arra indul be és megy el, hogy a párja előtte csalja meg egy másik, jobb férfival és ennek hangot is adnak, hogy sokkal jobb.


Én egyszer, mikor egy cuck párja kért fel, akkor belementem, mert nem tudtam mi az, és nagyon szarul éreztem magam, hogy ott sír a párja, amíg engem szopott a srác majd hangosan mondtam hogy az enyém finomabb meg ilyenek.


Ha neki ez tényleg jó, hát legyen, de nekem ennyi bőven elég volt.

21/f

2023. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Nekem volt már igen, engem kértek meg hogy legyek az aktiv fél
2023. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt és imádom.Biszexben is
2023. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!