Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz, hogy a meleg férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a meleg férfiak jobban szopnak a nőknél? Ha igen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő, hogy magukat heteronak mondó férfiak mondták, hogy jobban szopok, mint bármely korábbi női partnerük.


Gondolom, mi melegek tudjuk igazán, hogyan kell kényeztetni egy férfit. Meghát egy meleg, aki szopást vállal, általában élvezi is, nem úgy mint sok nő, aki csak a pasija kervéért szop.



2023. szept. 12. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Aki téged szopat, az nem heteró te köcsög.
2023. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Én kipróbáltam pasival is 1x-2x, és ők jobbak voltak orál terén mint a csajaim. Köztük is voltak jók, de valahogy a pasik tudták igazán hogy kell az utolsó cseppig megcsapolni. Nem tudom mi lehet az oka, talán az, hogy ők is tudják nekik mi esne jól, emiatt megy nekik jobban, legalábbis én erre tudtam csak akkor gondolni, mint magyarázat.
2023. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Szeretjük ezt gondolni magunkról, mert jól esik a lelkünknek a hízelgés, de a jó oráltechnikának valójában semmi köze ahhoz, hogy ki milyen nemű vagy milyen a szexuális orientációja az illetőnek. Ez csak önbecsapás, mert szeretjük azt hinni, hogy ebben (is) jobbak vagyunk, mint a lányok, mert mi aztán hű de tudjuk mi a jó nekünk, biztos a másik fél is pont úgy szereti, ahogy mi. Pedig mindannyian találkoztunk már olyan sráccal (vagy épp mi vagyunk azok), akiknek nem éppen erőssége az orál. Melegek, biszexek közt is van egy csomó olyan, aki csapnivalóan teljesít ezen a téren. Le kell szállni az önámítás magas fokáról, mert csak saját magunkat csapjuk be ezzel. Köztünk is ugyanúgy vannak istenkirály orálmesterek, mint ügyetlenkedő, tesze-tosza kis amatőrök vagy rossz technikával berögzült lelkes, de ügyetlen, olykor fogazó, máskor cibáló, ráncigáló haladók. Ugyanolyan mértékben, akár hetero, akár homo, akár bi az illető. Meg igazából mindenki máshogy szereti, mindenkinek máshogy jó (aki kapja). Nem elég egyféle "jól bevált" technikára ráállni és azt csinálni mindenkinél, mert ami az egyik partnernek bejön, az a másiknak nem. A legjobb, ha kreatív, változatos az ember és van hozzá intelligenciája, ismerete, tudása, gyakorlata és élvezi is amit csinál. Na meg persze teljes mértékben odafigyel a partnere jelzéseire, igényeire és folyamatosan fejlődik, tanul, bővíti a technikai tudását. Ezt szinte sosem lehet elég jól csinálni, mert mindenkinek máshogy jön be, mindig van mit tanulni, új dolgokat megismerni.

A másik meg az, hogy ha valaki úgy kezdi, hogy én próbáltam lányokkal is meg fiúkkal is és a fiúk tényleg sokkal ügyesebbek, annak az esetek túlnyomó többségében az az oka, hogy aki az orált kapja, az általában arra a nemre gerjed jobban, akivel jobban is érezte magát. Ez elég egyértelmű, hogy aki jobban vonz szexuális értelemben, azzal valószínűleg jobban is fogom magam érezni orál közben is. Itt sem érdemes általánosítani, hogy a lányok azért rosszabbak, mert nem tudják mi kell egy srácnak, azt csak egy másik srác tudhatja igazán, hiszen ő is ugyanúgy szereti. Ez hülyeség. A lányok valószínűleg ugyanolyan jól csinálják, mint a fiúk, a 95%-nyi heteró pasi ezt nem vitatja, csak annyi van, hogy akik szerint a pasik jobbak ebben is, azok a pasikra gerjednek jobban. Ennyi az ok, nem az, hogy ki milyen nemű és aszerint ügyes vagy ügyetlen. Egyáltalán nincs semmi különbség a nemek között ebben a kérdésben. Ez két dologtól függ mindössze. Az egyik az, hogy MI melyik nemre izgulunk jobban, a másik meg az, hogy az adott személy (akár fiú, akár lány) milyen technikai tudással, ismerettel, gyakorlattal rendelkezik. Az összes többi csak mellébeszélés.

2023. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A #3-as látja objektíven!

Egyébként is erre a kérdésre sem meleg, sem hetero nem tud válaszolni, mivel legalább az egyik nemmel vagy nem volt, vagy nem élvezte (mert nem arra vágyott). Biszex pasik tudnak erre válaszolni, akiknek van valós összehasonlítási alapja.

2023. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is felesleges ezen gondolkozni. Amikor ott voltam, és oráloztam, nem foglalkoztam ezzel, hogy a másiknak jobb-e vagy rosszabb-e attól, hogy én is srác vagyok. Csak arra figyeltem, hogy minél jobban csináljam:D
2023. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért szopnal jobban a férfiak, mert ők szenvedéllyel, élvezetből csinálják, míg a nők csak kötelességből.
2023. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Bi vagyok, csinálta már jól és rosszul lány is, srác is. És a legjobb egy csaj volt. Szerintem ez egyénfüggő, nem nemfüggő, ahogy 3-as is kifejtette.
2023. szept. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan heteró, aki engedett srácnak. Jobbnak találta. Biszexek többsége szintén ugyanezt mondja. Biszexuális lányok pedig a lányokat dícsérik.
2023. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk jobban tudják, hogyan jó a másiknak. Közöttük is vannak kevésbé jók és nagyon jók, míg a csajok kb kötelességből csinálják.
2023. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet. Sok srácnak annyi anatómiai tudása sincs, hogy a makk - ami tele van idegvégződéssel - mennyire érzékeny és a borostás arccal orálozik, ami elég fájdalmas és meglepődnek ezen. Vagy hogy mentolos, csípős ételes szájjal nem orálozunk mert a szexnek annyi, fájdalmat okoz az is. Sokan arra nem képesek hogy ne fogazzanak.


Más szerint van akinek jó amit csínálok, van akinek nem.

2023. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!