Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Számotokra mit jelent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mit jelent a "férfias" jelző?

Figyelt kérdés
Sokszor nem tudom eldönteni, hogy ezt milyen tulajdonságokon belül értik? Mármint például én nem mondanám magam lányosnak, de nem is vagyok az a macho típusú srác, aki ilyen erős férfias energiákat sugározna. Inkább valahol a kettő között, de szerintem nem sugárzok ilyen tipikus gay energiákat sem - azt a pár pillanatot/helyzetet leszámítva amikor egy kicsit (talán) aranyosabb reakciót vált ki belőlem valami, de ezt heteró barátaimnál is megfigyeltem már. Inkább olyan átlagos srácnak mondanám magam, de gondolom már ez is más-más dolgot jelent mindenkinek.
2023. szept. 16. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

Én értelmezésem : nem nyávogósan beszél, kezét nem kacsóként tartja, ékszer,stb kevés,vagy egyáltalán nincs rajta. Melírozás,szedett szemöldök, agyonszoláriumozott haj nincs.

Beszédben nem szupcsi,lávcsi,hanem értelmesen fogalmaz.Nem hisztizik,nem sértődik öt percenként,mint egy díva.

2023. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A szemöldökszedés abszolút kizárt dolog, vagy esetleg középről még ki lehet (én pl ki szoktam mert szerintem az összenőtt szemöldög nem szép), vagy ha nagyon dzsungeles kiigazítani kicsit (és most nem arról beszélek, hogy tökéletes vonalakkal lehessen körülhatárolni, inkább egy természeteshez közelebbi állapotra gondolok)
2023. szept. 16. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nálam a férfias jelző ezeket takarja:nem nőies hang ,nem női ruhákat hord,van arcszőrzete amit ápol(borostás ,vagy rövid szakállka)Pont az alkat nálam nem mindent eldöntő dolog.
2023. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 steven95 ***** válasza:
41%

Nekem a férfias:

Az alap hangszínéről senki nem tehet, magas hangszínű srácokkal semmi bajom. Más az affektálás...

Talán van arc/szörzete.

Nem túl piperkőc. Nincs olyan hogy gyanta, körömfestés, fülbevaló, 6 féle arcápoló, szoli...

Nem tolja túl a divatot.

Nem szeret nöi fehérneműt hordani. :D

2023. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Engem nem érdekel a férfias jelző. A férfi férfi, a nő nő, ennél több nem érdekes
2023. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nálam ezt jelenti a férfi:

Mélyebb hang (kicsit akár rekedtes), izmos testalkat, értelmes, kerek mondatokban beszél

2023. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

A nők mióta affektálnak piperkőcködnek meg nem tudnak beszélni?

Amit néhányan nőies tulajdonságnak neveznek azok nem láttak nőket, ezek ilyen pitsás emberek jelzői max nemtől függetlenül.

Vannak férfiak akik vékonyabbak, magasabb a hangjuk, érzelmesebbek, lágyabb a mozgásuk. Én is ilyen vagyok de nem nevezem magam nőiesnek mert ismerek nőket nem is keveset akik tök nem ilyenek.

Partnernek is el tudok képzelni akár ilyen típusú srácot mint én vagy akár pont ellentéteset is ha amúgy passzolunk mindenben.

2023. szept. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
78%
Nekem a férfiasság csak a személyiségtől függ. Vannak akik nőiesen öltöznek, de közben a legmagabiztosabbak és legsegitőkezebb emberek, miközben vannak "férfias" emberek akik szőrösek meg kivannak gyúrva de a legkisebb dolgon megsértődnek meg hisztiznek.
2023. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Határozott, tudja mit akar

Nem afektál

Megoldja a problémát

Biztonságbanvagy mellette

2023. szept. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A testi kinézet szerintem egy dolog, nem attól lesz valaki férfias mert van szakálla, vagy ki van gyúrva és társai.


Inkább személyiség ami férfiassá tesz valakit. Én szeretem ha valaki direkt, kommunikatív, nem passzív-aggresszív, segítőkész és pozitív a hozzáállása.

2023. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!