Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg sracok, melyik oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg sracok, melyik oldalon lehet a legkevesebb mellebeszeles nelkul farok kepet cserelni a masik fellel?

Figyelt kérdés

En szexre keresek ezeken a tarskeresokon, es nekem ehhez szamit a meret is. Viszont sokan eljatszak a hercegnot az ismerkedos appokon, hogy miert nem volt elojatek, mielott a lenyegre terek, es meg is sertodnek ram... 🤣 Amugy nekem sem kicsi, de passzivkent ez annyira azert nem jatszik nagy szerepet csak vizualisan, meg mondjuk oralnal.


28/F



2023. szept. 25. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Toled mentsen meg az eg... :D
2023. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már egy jó ideje nem használtam egyik randi oldalt se, de tudomásom szerint mindegyiknél lehet privát üzenetben képet küldeni. Na mármost ha lehet képet küldeni akkor azt küld az ember amit akar, legyen az egy farok vagy a jobb hátsó fogtömése. Szóval küldeni lehet bérhol, az más kérdés hogy akivel beszélsz az akar e küldeni.
2023. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
A legkibeb*szottabb probléma az hogyha képet kérek mindig kib*szott f*szképet küldenek a nyomorék g*cik!!!!
2023. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindegyik oldalon faszküldözgetőkből van a legtöbb, sikered lesz bármelyiken.
2023. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dirtycode.io vagy egy snapchat csoport
2023. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Pont az a baj, hogy mindenki csak farkat küld, normális kép meg sehol. Te hol keresel, hogy nem találsz?
2023. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!