Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is van itt, aki gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt, aki gyakran elgondolkozik azon milyen lenne, ha felesége lenne, gyerekei meg normális élete?

Figyelt kérdés

Tudom magamról, hogy meleg és biszex között helyezkedem el. Voltam már lánnyal, nem undorodtam. Most barátom van, és előtte is kb két évig fiúkkal ismerkedtem. Ugyanakkor elérzékenyülök, ha látok facen vagy instán egy házas párt gyerekkel, látszólag olyannak tűnik, mintha oké lenne az életük boldogak lennének.


Na meg belegondolok, hogy egyedül, magányosan fogok valszeg élni, ha nem lesznek szüleim.


Más is küzd ilyen dilemmákkal?



2023. szept. 27. 15:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Ez nagy csapás. Az orientációd össze van zavarodva. Talán annyi szerencséd van, hogy nem vágysz nemváltó műtétre, mert attól nagyobb szívást nem láttam még. :)
2023. szept. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Külföld. És lehetsz házas is, gyereket is nevelhettek.
2023. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

2es. Oké, de az nem jelenti azt automatikusan hogy az embernek lesz is olyan párja akivel ezt valóraválthatja. Ez kicsit olyan mint a nagy amerikai álom, hogy az a szabadok földje, ehhez képest meg tudjuk hogy ez azért így nem teljesen igaz.


A kérdéshez:

Igen én is így érzek mint te. Bár én nem vagyok annyira oda a gyerekekért, de azt nem tagadhatom hogy azért néha bennem is bekapcsol valamiféle apai ösztön.

Hasonlitunk, igaz én nem voltam növel, de föként amiatt, hogy még ha jo is volna az együttlét, a férfiakhoz való vonzodásom nem tagadhatom, hiányozna. Én meleg vagyok, ezt nem fogja megváltoztatni semmi sem.

2023. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
32 vagyok, meleg, mindent értek asszem, amit látok kortársaimtól: eljegyzés, házasság, gyerek 1, gyerek 2, saját lakás, ház... Hiába külföld, Nyugat, valószínűleg én nem tudnám bevállalni azt, hogy a gyereknek két apja lenne...
2023. szept. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én így terveztem, családcentrikus vagyok, szerettem volna megnősülni, apa lenni. Aztán szembesülnöm kellett vele, hogy nem fog menni, mert nem a nőkhöz vonzódom. Elfogadtam, de néha kicsit fáj, mikor pl. unokatesóim családi fotóit látom Fészbukkon. Olyankor arra gondolok, hogy nekem is lehetne ilyen családom, ha nem dob mást a gép.
2023. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
20%
#4, végre egy normális meleg... tőlem házasodjanak, vagy bármit, amit akarnak, csak gyereket ne, mert az nem normális.
2023. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
6-os, köszi! Nagy dilemmák ezek, pár éve gondolkodtam olyanon, hogy lehet találni kéne egy olyan nőt, akinek kiterítem a kártyáim, elmondom, mi van és megpróbálni családot alapítani és túllendülni azon, hogy szerelem, érzelmek stb, hanem lenne valami kölcsönös baráti tisztelet, összetartozni akarás, legyenek gyerekeink + együtt öregedjek meg valakivel. Szexuális dolgait pedig mindenki megoldhatná másnál. De aztán rájötte, hogy ez is annyira hazug dolog lenne a gyerekkel szemben.
2023. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem feltétlenül kell megfelelni a társadalmi elvárásoknak (feleség, gyerekek, saját ház, 2 autó, kutya/macska) Mi (32 és 31) egy meleg pár vagyunk 13! éve és egy nyugati országban élünk egy jóideje. Mi is látjuk a neten, hogy a barátaink eljegyzik egymást, házasodnak, szülnek, posztolják az idilli családos képeket stb. Mi ebből egyszerűen nem kérünk, nem vágyunk sem összeházasodni, se gyerekekkel tönkretetetni az idegeinket, mert szeretjük a pénzt magunkra költeni inkább. Meglepődtünk hányan bánták már meg a barátaink közül, hogy gyereket vállaltak szülők nyomására, vagy 'csak becsúszott' meg 'vigyáztunk' meg stb okokból. Iyet nem is értek meg, nincs otthon abortusz, vagy mi az isten? Amúgy meg szerintem is fura ha 2 pasi feladja a szabadságát azért mert apukák akarnak lenni. Nekem eszembe nem jutna gyereket örökbefogadni, páromnak sem. Nem mondhatjuk, hogy ez hiányt okoz az életünkben, sőt ha hetero lennék se szeretnék gyereket, mert egyszerűen idegesítőek és pénznyelők, és nem, a gyerek mosolya nem kárpótol. Komolyan nem értem, bizonyos meleg pasik miért akarnak gyereket. Lehet bennem van a hiba, de szerintem a melegek ne fogadjanak már örökbe. Nyilván jobb a gyereknek 2 apával, mint intézetben, de akkoris nagyon fura lenne. Jó itt nyugaton a francot se érdekel, de MO-n halálra csúfolnák a gyereket az iskolában, ha 2 apja lenne, vagy 1 de az is bųzi, értitek...
2023. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

8as. Tény hogy van ilyen amit írsz, az hogy valaki megbánja hogy gyereket vállalt, de azért szerintem az egy kicsit erős hogy így általánosítva írod hogy gyerekevállalni hülyeség. Tesómnak 3 gyereke van és imádja öket, sosem mondaná azt hogy bánja hogy megszűlte öket. Másik fiú tesóm is szereti a fiát. Ez egyéni preferencia. Csak azért mert valaki meleg az nem jelenti azt feltétlen hogy az apaságra nem vágyhat.

Én sem rajongok a gyerekekért, de attól még nem nézem a másikat marhának mert ö szeretne.

A melegek gyerekvállalása egy elég bonyolult témakör, amiben sosem lesz egyetértés. Éppen ezért kár is ezen kattogni. Viszont ha mindenki ugy gondolkodna hogy a gyerekekkel csak a baj van akkor már rég kihaltunk volna. És így te se lennél. Az jobb volna?

2023. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Elnézve a baráti körünket a párommal,azt mondom,hogy nem!

Sokuk nyűglődik,gürcül és hajt,nem beszélve arról,hogy legtöbbjük elválik

2023. szept. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!