Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fura lenne 180cm magas passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura lenne 180cm magas passzívként alacsonyabb, mondjuk 160-165cm magas aktív meleget keresni?

Figyelt kérdés
Közvélemény kutatás csak.

2023. szept. 29. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt keresel, amit akarsz. Mi közünk hozzá?
2023. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszer láttam törpe szexet, az fura volt.


Ez még nem.

2023. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A leghelyesebb srác, akivel valaha voltam, vele pont ilyen volt a felállás. Én 180u, ő 162-163a. Gyönyörű volt. Arcra is, testre is. Még ma is tisztán emlékszem rá, annyira szép fiú volt, pedig már jó régen történt. Engem nem érdekel ki milyen magas vagy alacsony (ésszerű határokon belül). Az ágyban nincsenek magasságbeli különbségek. Pláne fekvő helyzetben. :)
2023. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Azzal dugsz akivel akarsz. Én 183 vagyok és az aktív pertnereim jelentős része alacsonyabb volt nálam. Szerintem nincs ebben semmi.
2023. szept. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne fura?

Ha csak statisztikailag nézzük: az átlagnál magasabb, nagyobb valószínűséggel talál nála alacsonyabbat, mint vele azonos, vagy nagyobb magasságút. Mivel nála alacsonyabbak többen vannak. :)

2023. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
180 vagyok én is, mackós alkatú biszex pasi, mégis volt több alacsonyabb és vékonyabb férfi partnerem. Két legtartósabb viszonyom, mindkettő izmos sportos aktív volt, egyikük fél fejjel alacsonyabb nálam. Nem ezen múlik a jó szex!
2023. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez csak egy hülye sztereotípia, hogy az aktívnak mindig magasabbnak, idősebbnek, nagyobb farkúnak, meg macsósabbnak kell lennie. Én például meglehetősen férfias kinézetű vagyok, konkrétan egy lány barát mondta, hogy én lennék az utolsó, akiből kinézné, hogy biszex vagy meleg, és passzív vagyok. Emellett nagyon bejön, ha az aktív nálam kevésbé férfias, jócskán fiatalabb, nyugodtan lehet akár alacsonyabb, akár magasabb, és szex szempontjából ha kisebb farkú. Legelső partnerem nálam 8 évvel volt fiatalabb (21 volt ekkor... igen, későn kezdtem pasizni), és kicsivel nálam alacsonyabb.

2023. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!