Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek full passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek full passzív kezdek lenni? Vissza lehet fordítani?

Figyelt kérdés

Mindig is én voltam a passzív a kapcsolatunkban de eleinte az orál kölcsönösen ment. Mostanában már nem kívánom hogy sz*pjon max a nyalást. Adni nagyon szeretem az orált. Amikor megdug már nem áll fel egyáltalán viszont nagyon élvezem és prosztataorgazmusom van.

A párom szereti ha áll, előjátéknál játszani vele de nekem már nem esik jól. Vissza lehet jönni ebből a passzívságból ha igen hogyan?



2023. okt. 14. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így marad
2023. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Vegyetek vissza az análból néha legyen csak orál meg kiverés. Ha eléggé kanos leszel ettől is elmész hacsak nem lettél impotens.
2023. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is így marad, ha seggbedugás közben el tudsz menni, akkor nincs gond...
2023. okt. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak szoktad verni?
2023. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, az a baj hogy nekem anál nélkül már nincs orgazmus ha masztizok se.

Sosem voltak nagy merevedéseim főleg mióta passzívként szexelek rendszeresen (3 éve) de az utóbbi időben van csak ez hogy nem kívánom azt se hogy hozzáérjen.

2023. okt. 14. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!