Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha belezúgtam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha belezúgtam egy hetero srácba?

Figyelt kérdés
Nagyon nem tudok túl lépni rajta. Tudom hogy túl kéne lépni rajta de nem megy. Valami tanács?

2023. okt. 19. 06:57
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez minden meleggel elofordul. Rossz erzes. Probalj meg minel kevesebbet talizni vele es keress egy meleg sracot.
2023. okt. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%

Honnan tudod hogy hetero? Ugraszd ki a nyulat a bokorból, manapság a nagy libsi “találd meg önmagad” hazugságban, elèg sokan nincsenek vele tisztában, hogy ők maguk kik, nem hogy az, hova vonzódnak.

Épp tegnap írta ki valaki a hetero kategóriába, hogy nem érti, mi a baja a nőknek az anal szexel, mert szerinte tök jó, ó kígyó uborkát dugott fel a seggébe, de ő hetero, na hagyjuk.

2023. okt. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem foglalt, próbálkozz nyugodtan. Csak finoman, diszkréten.
2023. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

Sok heteró férfi élvezi az anális izgatást a prosztata miatt, ennek semmi köze a melegséghez, de még a biszexualitáshoz sem.


Amíg nem vágyik egy másik férfira szexuálisan, addig heteró.

2023. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Ha dildót dugdosnak a seggébe, a prosztatája miatt, a bi hajlam. Lehet lepontozni.
2023. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sorstársak vagyunk. 🥲

Sajnos, ez egy olyan helyzet, amit el kell viselni, amíg el nem múlik.

2023. okt. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Kettő választási lehetőséged van: haverkodsz vele és meglátod mi alakul, vagy elkerülöd és próbálod elfelejteni...
2023. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is ismerős sajnos. Beleszerettem egy kollégámba aki számomra a tökélete férfi már kezdtem reménykedni de egyszer csak kiderült hogy heteró mivel megdugta a kolléganőmet. Ami nekem szomorú volt mert a nő csak ki használta a srácot mert féltékennyé akarta tenni a saját pasiját… én meg kb bármit megtettem volna azért a pasiért. Mivel közvetlen kollégák voltunk ezt nagyon nehéz volt végig nézni. Ennek már 6 éve és azóta nem tudtam más pasiba úgy bele esni mint a vak ló a szakadékba. Remelem egyszer ez is elmúlik mert tenni semmit se tudok. (30/m/p)
2023. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Mond meg neki, hogy a hetero kapcsolat ma már nem trendi. Sorosék szerint fúj kategória. Az igazi, haladó szellemiségű emberek ma már kivétel nélkül homoszexuálisak. Ez a trendi ma már.
2023. okt. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ő heteró te pedig meleg vagy, akkor jobb ha minél hamarabb kivered a fejedből, és keresel magadnak egy homoszexuális srácot.
2023. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!